10 inšpirácií na krásne účesy, vďaka ktorým budete hviezdou každej oslavy, a ktoré vytvorili profesionáli, no zvládnete ich každý!


Nebaví vás fádnosť, chcete zaujať alebo len občas skúsiť niečo nové? Skvelé tipy na zaujímavé účesy vás prekvapia, ale i nadchnú. Stačí len trošku šikovnosti a môžete si vytvoriť skvelý netradičný účes do práce alebo na rodinnú oslavu. A čo tak vykúzliť hotové princezné zo svojich ratolestí? Nasledujúce videá vám názorne ukážu, ako pomocou jednotlivých ťahov vytvoríte zaujímavé účesy, ktoré doslova berú dych. Nebojte sa skúsiť niektorý z nich a pri najbližšej príležitosti sa nevyhnete slovám pochvaly a obdivu.

Niektoré udalosti si priam žiadajú niečo výnimočné a nezvyčajné. Nemusia to byť len šaty alebo doplnky. Aj štýlový účes môže byť kľúčom k úspechu a dokáže podčiarknuť vašu krásu a pozdvihnúť celkový dojem na maximum. Ak máte dlhšie vlasy, skúste sa s nimi pohrať alebo si inšpiráciu z videí nechajte na najbližšiu návštevu kaderníka. Prezrite si nádherné účesy, ktoré vznikajú pod šikovnými rukami nielen profesionálov.

Nasledujúce video vám názorne ukáže, že aj jednoduchá hra s vlasmi dokáže vyčarovať krásne a zaujímavé účesy. Aj keď nie ste profesionálna kaderníčka, vďaka týmto video návodom poľahky zvládnete štýlové účesy aj vy.

Jemný a romantický vzhľad dosiahnete aj takouto úpravou vašej hrivy. Skvelý tip na romantickú večeru alebo rande. Improvizujte pomocou brošne, výraznej spony alebo drobných vlasových detailov ako sú sponky či malé štipce. Geniálne nápady, ktoré sú dôkazom, že aj z obyčajného vrkoča sa po malej úprave dá vykúzliť obdivuhodný účes.

ucesy 2
takprosto.cc

Pestujete si dlhé vlasy ale väčšinou ich aj tak nosíte zopnuté do chvosta alebo obyčajného vrkoča? Nebojte sa skúsiť niektorý z nasledujúcich nápadov.

S niektorým z týchto účesov si zaručene získate obdiv okolia. Naučte sa niektorý z návodov a očarujúcim účesom môžete potešiť aj kamarátku, sestru, či dcéru.

ucesy 3
takprosto.cc

Zdali sa vám predchádzajúce účesy príliš zložité a máte obavy, že by ste na ich vytvorenie potrebovali pomoc? Nasledujúce video vám ukáže, že štýlový účes si môžete vytvoriť aj úplne sama, podobne ako dáma vo videu. Skvelý nápad na zaujímavý účes do práce, pri ktorom vám zopnuté vlasy nebudú zavadzať.

Tieto účesy sú už hotové umelecké diela. Nádherné kvetinové motívy asi nezvládnete doma, ale rozhodne s týmito nápadmi navštívte svoju kaderníčku pri najbližšej príprave na oslavu alebo spoločenskú udalosť.

A čo poviete na tieto účesy? 15 krásnych nápadov s ktorými budú vaše vlasy skutočne korunou krásy. Necháte sa na niektorý z nich zlákať?

Určite využijete niektorú z inšpirácii pri najbližšej svadbe, oslave alebo párty. Stačí trošku cvičiť a požadovaný výsledok sa určite dostaví. Ak si na to predsa len netrúfate sama, navštívte kaderníka, ktorý si s rozprávkovým účesom určite dá rady. Buďte oslňujúca a originálna aj bez drahých šperkov alebo topánok.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), takprosto.cc


Komentáre

komentárov