10 inšpiratívnych filmov, ktoré odhaľujú neskutočnú silu ženskej duše


Vo svete je mnoho žien, ktoré sú schopné nás inšpirovať k veľkým činom, a to práve tým, že zvládnu aj tie najťažšie úlohy v živote. Sú silné, nezávislé, múdre, talentované a odvážne a môžu nás veľa naučiť. Prečítajte si dnešný článok, ktorý je o silných ženských postavách vo filmoch, ktoré vás, verím, budú inšpirovať. Podobný článok sme vám už priniesli a filmy, ktoré by mala vidieť každá žena, nájdete ak kliknete sem.

Stále som to ja

filmyprezeny1
kinopoisk

Príbeh o ženách, ich vzťahoch, strachu, obavách a bojoch. Alice, hlavná postava filmu, statočne bojuje s Alzheimerovou chorobou. Je dokonalým príkladom železnej vôle a silnej ženy. Úžasný výkon Julianne Moore pridáva tomuto charakteru špecifické kúzlo. Niet divu, že Julianne Moore vyhrala v roku 2015 Oscara za najlepšiu herečku v hlavnej úlohe.

Druhá alebo prvá

filmyprezeny2
kinopoisk

Nedávno šiel tento film aj v televízii, tak ste ho možno zachytili. Hlavné témy príbehu sú materstvo, oddanosť za každých okolností a láska matky k deťom. Brilantné výkony Susan Sarandon a Julie Roberts sú nespochybniteľné. Jedná sa o príbeh dvoch žien, sokýň a detí. Pri pozeraní majte radšej po ruke balík vreckoviek, pretože sa zrejme neubránite slzám.

Kráľovná Alžbeta

filmyprezeny3
kinopoisk

Prekrásny film o zložitej úlohe Alžbety I., ktorá bola konfrontovaná z rôznych strán a stáva sa z nej múdra a silná kráľovná. Cate Blanchett je v tejto úlohe úžasná, húževnatá, majestátna a silná. Otvára príbeh o „zlatom veku“ Anglicka, kde vládne napätie, vášeň, zrada, vznešenosť a dobrodružstvo. Toto všetko nájdete v tomto filme… Vašu pozornosť si zaslúžia aj kostýmý, ktoré vyzerajú neskutočne.

Malena

filmyprezeny4
kinopoisk

Monica Bellucci si zahrala rolu Maleny – krásnej vdovy, ktorá je posadnutá každým mužom a závidí každej žene. Ľudia o nej šíria škaredé klebety, no stále je snom každého muža. Je symbolom krásy a ženskosti.

Pokračovanie na ďalšej strane..

horoskop-april

Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));