10 jednoduchých skrášľovacích tipov a trikov, ktoré navždy zmenia váš život

Lucia Taňkošová Krása

adme.ru

Takmer každá z nás sa ráno ponáhľa do práce či do školy, a tak sme rady, ak nám naše skrášľovacie procedúry zaberajú čo najmenej času. Niekedy však máme chuť skúšať nové tipy a triky, o ktorých sme ešte nikdy nepočuli. V nasledujúcom článku vám prinášame zopár užitočných rád, ktoré určite stoja za vyskúšanie.

Ako si vytvoriť hustejšie riasy pomocou detského púdru

View this post on Instagram

Pestañas más largas & con más volumen 🙌🏽✨🙋🏽! Solo debes aplicarte como primer de pestañas una capa de maicena (fécula de maíz). Empiezo aplicar rímel en la base de las pestañas para evitar que queden mirando hacia abajo. Productos: – primera capa: extended Black de @maccosmetics. – segunda capa: the're real de @benefitcolombia @benefitcosmetics. Yo que tengo pocas pestañas y cortas🤦🏽‍♀️😫, este truquito me ha servido de maravilla! Etiqueta a una [email protected] que le pueda servir este #testatip. #testarosa #miestilotesta #beautyhack #longlashes #tipsdemaquillaje #makeupvideo #allmodernmakeup #makeupvideoss @makeupviddeoss @allmodernmakeup @hudabeauty @alyakattan

A post shared by DANIELLA (@testarosa_) on

Ak chcete docieliť efekt hustejších rias, na riasy pred nanesením maskary aplikujte detský púder za pomoci čistej kefky od maskary alebo vatového tampónu do ucha. Výsledok určite stojí za to.

Ako rýchlo docieliť suché vlasy

https://www.instagram.com/p/34jp8Hmpkh/

Ak si vlasy po umytí zabalíte do bavlneného trička, namiesto uteráka, vaše vlasy budú suchšie oveľa rýchlejšie. Navyše zostanú prirodzene kučeravé.

Ako na očné linky vďaka rýchlemu triku

https://www.instagram.com/p/BQiyHYYAnBd/

Vďaka tekutej očnej linke a vatovému tampónu si dokážete vytvoriť rovnú líniu, ktorú potom len pretriete štetčekom. Vaše očné linky tak budú mať rovnaký tvar aj dĺžku.

Ako docieliť na viečku svetlejší očný tieň

Ak chcete, aby bol váš očný tieň viac výrazný či svetlejší a živší, pred nanesením si aplikujte na viečko bielu kajalovú ceruzku na oči, ktorá bude slúžiť ako báza pod očný tieň.

Ako sa zbaviť ochlpenia na tvári

wikihow.com
wikihow.com

Ak sa chcete zbaviť neželaného ochlpenia na tvári, vyskúšajte nasledujúci trik, a to masku zloženú z: 1 PL ovsených vločiek, 2 PL medu, 2 PL citrónovej šťavy. Suroviny zmiešajte a vytvorenú masku vtierajte na ochlpené miesta na tvári, nechajte pôsobiť 15 minút. Na záver opláchnite teplou vodou. Túto procedúru opakujte 2 až 3-krát v týždni, po mesiaci by ste sa chĺpkov mali nadobro zbaviť.

Ako sa zbaviť začervenanej pokožky po depilácii

adme.ru
adme.ru

Ak vás po depilácii chĺpkov trápi začervenanie na koži, použite vatový tampón namočený v mlieku a potierajte ním podráždené miesta. Začervenanie by tak malo rýchlejšie ustúpiť.

Ako si poradiť s popraskanými perami

 

Popraskané pery nás trápia najmä v zimnom období. Proti tejto nepríjemnej záležitosti účinne bojuje sáčok zeleného čaju, ktorý upokojuje citlivú pokožku a hydratuje ju.

Ako na väčšie pery

https://www.instagram.com/p/BOwef8LDo-w/

Ak túžite po opticky väčších perách, použite nasledovný trik. Vonkajšie obrysy pier obtiahnite svetlým korektorom a vnútorné obrysy jemne obtiahnite ceruzkou v hnedých alebo sivých tónoch. Tieto dva produkty následne opatrne vytieňujte, aby výsledný efekt pôsobil prirodzenejšie. Na záver použite svoj obľúbený rúž alebo lesk na pery.

Ako rýchlo vyčistiť štetce na make-up

adme.ru
adme.ru

Štetce na líčenie si rýchlo a efektívne vyčistíte aj za použitia klasickej drôtenky na riad, a to jemnými krúživými pohybmi okolo drôtenky.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia Taňkošová), adme.ru 

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: