10 najlepších nápadov pre vašu kúpeľňu, vďaka ktorým budete mať vo veciach vždy poriadok

Monizz Bývanie

Pre perfekcionistov sú tieto tipy na efektívne zariadenie kúpeľne s množstvom „neviditeľného“ úložného priestoru ako sen. Prečo však nemať takúto kúpeľňu ak aj perfekcionisti nie sme? Ak máte v kúpeľni kopu vecí a zmätok, inšpirujte sa. Možno zistíte, že nič nie je také zlé, ako na prvý pohľad vyzerá.

1
takprosto.cc

Kozmetické prípravy, uteráky, prací prášok a aviváže, jednoducho povedané – všetko možné. Tieto veci máme v kúpeľni všetci z prostého dôvodu. Inde ich totiž nemáme kam uložiť. No pri takomto hoc aj nechcenom neporiadku sa stáva, že z kúpeľne vznikne akési skladište prachu a lepkavých sivých šmúh. Skoncujte s nepraktickými kúpeľňami a prerobte si aj tú svoju na oázu pokoja a zaslúženého oddychu.

Ako mať všetko na svojom mieste a pritom po ruke

Štýlové poličky, ktoré spĺňajú kritériá aj pre tých najnáročnejších. Sú originálne a zároveň praktické.

2
takprosto.cc

Majitelia tejto kúpeľne sa rozhodli obetovať kus zo steny, aby do nej vyrobili takéto zabudované police. Ani nemohli urobiť lepšie! Do týchto murovaných dielcov sa vmestia originálne košíčky, ktoré kúpeľňu nielen ozdobia, ale majú aj praktické využitie.

3
takprosto.cc

Ak nemáte miesto na stojan na osušky a uteráky, inšpirujte sa majiteľmi tejto krásnej kúpeľne. Dilemu vyriešili majstrovsky. Uteráky a osušky zavesili priamo na dvere.

4
takprosto.cc

Luxusnú kúpeľňu takéhoto formátu si síce nemôžeme dovoliť všetci, no nápadom sa môžeme inšpirovať. Zabudujte si pod vaňu zásuvné dielce a ukladajte do nich všetko, čo neviete vtesnať inam.

5
takprosto.cc

Fény, kefy na fúkanie vlasov či kulmy, elektrické holiace strojčeky a všetko iné príslušenstvo, ktoré treba zapájať do elektriny, bývajú nočnou morou asi každého ich majiteľa. Kam ich len umiestniť, aby ich nepokvapkala voda, ale pritom boli po ruke? Zdá sa, že nápadov nikdy nie je dosť.

6
takprosto.cc

Tieto poličky nás úplne dostali. Nielenže kúpeľňu ohromne skrášlili, ale jej dodali aj priestor na odkladanie, ktorý tam predtým očividne nebol.

7
takprosto.cc

Jedným z najrýchlejších a zároveň najefektívnejších riešení, ako skryť príslušenstvo, je zakúpiť si takýto závesný diel, ktorý je na potreby kúpeľne navyše uspôsobený. Nájdete ho v ktoromkoľvek obchode s nábytkom a bytovými doplnkami.

8
takprosto.cc

Aj kôš na špinavú bielizeň nemusí biť do očí a zachytávať všetko víriaci sa prach. Šikovné riešenie!

9
takprosto.cc

Roztomilé vrecká na drobnosti opäť zavesené na dverách. Tento raz však na dverách skrinky. Títo ľudia vedia, ako efektívne využiť každý prebytočný milimeter.

10
takprosto.cc

Prečo si k toalete nepridať takýto praktický diel? Nájdete v ňom všetko. Večer sa tak dámy môžu posediačky odlíčiť a páni si, povedzme, umyť zuby. Ruku na srdce, ktorý muž to nikdy nerobil?

11
takprosto.cc

zdroj: babskeveci.sk (Monika), takprosto.cc

0
Komentovať (0)