Ich láska trvá už roky, no súkromie si prísne strážia. Toto je 10 najstabilnejších párov šoubiznisu, ktoré sa ľúbia ešte viac ako kedysi


Byť verejne známou osobnosťou má svoje výhody i nevýhody, ktoré so sebou prinášajú vo väčšine prípadov aj nestabilitu v partnerskom živote. Pokiaľ páry nie sú dostatočne silné a ich láska nie je skutočná, skôr či neskôr dochádza k trpkému rozchodu.

To však neplatí o niekoľkých slovenských, ale aj zahraničných celebritných dvojiciach, ktoré to spolu ťahajú už pomerne veľa rokov a stále pôsobia zamilovane. Ich láska prekonáva i mediálny tlak a fakt, že sú neustále pod drobnohľadom verejnosti.

Pozrite si najznámejšie slovenské, ale i zahraničné páry, ktoré to spolu ťahajú už niekoľko rokov.

Zlatica Puškárová a Patrik Švajda

Ich vzťah si musel prejsť niekoľkými náročnými skúškami, predovšetkým na začiatku, kedy bol Patrik ešte ženatý so svojou prvou manželkou Slávkou. S ňou vychovávali dvoch synov, no láska k markizáckej kolegyni donútila práve jeho ženu po niekoľkých rokoch nefungujúceho vzťahu podať žiadosť o rozvod.

Zlatke s Patrikom tak už nič nebránilo užívať si svoju lásku a po dlhých štrnástich rokoch požiadal moderátor Zlaticu dokonca o ruku. O rok neskôr sa oficiálne zosobášili a dnes sa tešia z dvoch krásnych synčekov.

Pavol Habera a Daniela Peštová

Jeden z najkrajších párov slovenského šoubiznisu je spolu už dlhých 17 rokov a i keď nie sú manželmi, ich lásku im môžu stále všetci závidieť. Spevák Pavol Habera a topmodelka Daniela Peštová spolu vychovávajú dve spoločné deti, dcérku Ellu a syna Paula.

Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej Cifra

Svoju lásku si neprestajne vyznávajú prostredníctvom sociálnych sietí i napriek tomu, že sú spolu už deväť rokov a prekonali dokonca aj rozchod. Všetko zlé je na niečo dobré a pravdepodobne aj ten ich utvrdil v tom, že patria k sebe a rozhodli svoju lásku spečatiť manželským sľubom v roku 2016.

Iveta Malachovská a Martin Malachovský

Moderátorka a operný spevák sú spolu už nádherných 28 rokov a ako sa nechali počuť, ľúbia sa ešte viac ako pred rokmi. Majú spolu jednu dcéru Kristínu, ktorá má 23 rokov.

Mária Kachútová Čírová a Marián Kachút

Medzi slovenské celebritné dvojice, ktoré to spolu ťahajú už niekoľko rokov sa radí aj speváčka Mária Čírová, ktorá tvorí pár s producentom Mariánom Kachútom. Svoju lásku už stihli spečatiť aj pred oltárom a tešia sa z dvoch krásnych ratolestí.

Jon Bon Jovi a Dorothea Hurley

I napriek tomu, že počas svojej najväčšej slávy patril Bon Jovi k lámačom ženských sŕdc, on ostal stále verný svojej stredoškolskej láske, dnes už manželke Dorothey. Harmonický pár tvoria 29 rokov.

Pierce Brosnan a Keely Shaye Smith

Predstaviteľ filmového Jamesa Bonda, Pierce Brosnan patrí taktiež k mužom, ktorý je už niekoľko rokov verný svojej manželke i napriek tomu, že by mohol mať akúkoľvek ženu, na ktorú by si pomyslel. S Keely sú spolu už krásnych 25 rokov.

Victoria Beckham a David Beckham

Aj keď sa už párkrát hovorilo o tom, že by sa mala dvojica rozvádzať, evidentne išlo iba o bulvárne výmysly. Bývalá speváčka a futbalista sú spolu už vyše 19 rokov a vychovávajú až štyri spoločné deti.

View this post on Instagram

19 years!!! X I love u so much x

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Meryl Streep a Don Gummer

Harmonický vzťah trvá sympatickej herečke už 40 rokov a stále vyzerajú spolu s manželom Donom viac než krásne.

Tom Hanks a Rita Wilson

Rita je síce Hanksovou druhou manželkou, no ako sa zdá, práve ona sa stala jeho životnou láskou. Herec je ženatý už 30 rokov a niet pochýb, že je práve s Ritou veľmi šťastný.

Pozri aj: Konečne ju ukázala. TOTO je malá dcérka modelky Adriany Sklenaříkovej

Lucy


Komentáre

komentárov