Ich láska trvá už roky, no súkromie si prísne strážia. Toto je 10 najstabilnejších párov šoubiznisu, ktoré sa ľúbia ešte viac ako kedysi

Lucia Horáková Ešte viac

Byť verejne známou osobnosťou má svoje výhody i nevýhody, ktoré so sebou prinášajú vo väčšine prípadov aj nestabilitu v partnerskom živote. Pokiaľ páry nie sú dostatočne silné a ich láska nie je skutočná, skôr či neskôr dochádza k trpkému rozchodu.

To však neplatí o niekoľkých slovenských, ale aj zahraničných celebritných dvojiciach, ktoré to spolu ťahajú už pomerne veľa rokov a stále pôsobia zamilovane. Ich láska prekonáva i mediálny tlak a fakt, že sú neustále pod drobnohľadom verejnosti.

Pozrite si najznámejšie slovenské, ale i zahraničné páry, ktoré to spolu ťahajú už niekoľko rokov.

Zlatica Puškárová a Patrik Švajda

Ich vzťah si musel prejsť niekoľkými náročnými skúškami, predovšetkým na začiatku, kedy bol Patrik ešte ženatý so svojou prvou manželkou Slávkou. S ňou vychovávali dvoch synov, no láska k markizáckej kolegyni donútila práve jeho ženu po niekoľkých rokoch nefungujúceho vzťahu podať žiadosť o rozvod.

Zlatke s Patrikom tak už nič nebránilo užívať si svoju lásku a po dlhých štrnástich rokoch požiadal moderátor Zlaticu dokonca o ruku. O rok neskôr sa oficiálne zosobášili a dnes sa tešia z dvoch krásnych synčekov.

Pavol Habera a Daniela Peštová

Jeden z najkrajších párov slovenského šoubiznisu je spolu už dlhých 17 rokov a i keď nie sú manželmi, ich lásku im môžu stále všetci závidieť. Spevák Pavol Habera a topmodelka Daniela Peštová spolu vychovávajú dve spoločné deti, dcérku Ellu a syna Paula.

Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej Cifra

Svoju lásku si neprestajne vyznávajú prostredníctvom sociálnych sietí i napriek tomu, že sú spolu už deväť rokov a prekonali dokonca aj rozchod. Všetko zlé je na niečo dobré a pravdepodobne aj ten ich utvrdil v tom, že patria k sebe a rozhodli svoju lásku spečatiť manželským sľubom v roku 2016.

Iveta Malachovská a Martin Malachovský

Moderátorka a operný spevák sú spolu už nádherných 28 rokov a ako sa nechali počuť, ľúbia sa ešte viac ako pred rokmi. Majú spolu jednu dcéru Kristínu, ktorá má 23 rokov.

Mária Kachútová Čírová a Marián Kachút

Medzi slovenské celebritné dvojice, ktoré to spolu ťahajú už niekoľko rokov sa radí aj speváčka Mária Čírová, ktorá tvorí pár s producentom Mariánom Kachútom. Svoju lásku už stihli spečatiť aj pred oltárom a tešia sa z dvoch krásnych ratolestí.

Jon Bon Jovi a Dorothea Hurley

I napriek tomu, že počas svojej najväčšej slávy patril Bon Jovi k lámačom ženských sŕdc, on ostal stále verný svojej stredoškolskej láske, dnes už manželke Dorothey. Harmonický pár tvoria 29 rokov.

Pierce Brosnan a Keely Shaye Smith

Predstaviteľ filmového Jamesa Bonda, Pierce Brosnan patrí taktiež k mužom, ktorý je už niekoľko rokov verný svojej manželke i napriek tomu, že by mohol mať akúkoľvek ženu, na ktorú by si pomyslel. S Keely sú spolu už krásnych 25 rokov.

Victoria Beckham a David Beckham

Aj keď sa už párkrát hovorilo o tom, že by sa mala dvojica rozvádzať, evidentne išlo iba o bulvárne výmysly. Bývalá speváčka a futbalista sú spolu už vyše 19 rokov a vychovávajú až štyri spoločné deti.

View this post on Instagram

19 years!!! X I love u so much x

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Meryl Streep a Don Gummer

Harmonický vzťah trvá sympatickej herečke už 40 rokov a stále vyzerajú spolu s manželom Donom viac než krásne.

Tom Hanks a Rita Wilson

Rita je síce Hanksovou druhou manželkou, no ako sa zdá, práve ona sa stala jeho životnou láskou. Herec je ženatý už 30 rokov a niet pochýb, že je práve s Ritou veľmi šťastný.

https://www.instagram.com/p/BnaEg0GB8lL/?tagged=ritawilson

Pozri aj: Konečne ju ukázala. TOTO je malá dcérka modelky Adriany Sklenaříkovej

Lucy

0
Komentovať (0)