10+ omladzujúcich letných účesov, ktoré sú elegantné a svieže! V tomto strihu zažiari každá jedna žena!


Krátke zostrihy sú in už nejaký ten piatok, no počas tohto leta, zdá sa, budú obľúbené ešte viac. Vlasoví štylisti ohlásili trendy v oblasti strihov a účesov a jednoznačné prvenstvo získali krátke vlasy. Rozmýšľate už nejaký čas nad zmenou? Možno je práve táto chvíľa tá osudová.

takprosto.cc

Zostrih „klasický BOB“

Bob je trendy už niekoľko sezón a jeho veľkou výhodou je, že ponúka množstvo zostrihov, pričom každý je iný, no zachováva si svoju dĺžku, odhalený krk a jemnú zvodnosť. Je praktický a hodí sa do každého ročného obdobia, v lete však vynikne výnimočne dobre. Nielen preto, že vašu hrivu si nebudete musieť veľmi upravovať, ale aj preto, že vám v nej jednoducho nebude teplo. Bob je skvelý, pretože ponúka tri v jednom – krásu, praktickosť, jednoduchosť.

takprosto.cc
takprosto.cc

Zostrih „predĺžený BOB“

Dlhšia variácia klasického bob zostrihu je zlatou strednou cestou pre všetky milovníčky polodlhých vlasov, ktoré neradi odhaľujú krk, prípadne im je svoju korunu krásy ľúto zostrihať tak radikálne. Aj tento účes dodá jeho nositeľkám mimoriadnu ženskosť, oproti klasickému krátkemu bob zostrihu je však o niečo romantickejší a dievčenskejší. Nepôsobí tak šibalsky a hodí sa prevažne veľmi elegantným dámam. Vlasy môžu byť pri tejto dĺžke zvlnené, kučeravé ale aj celkom rovné.

takprosto.cc

Zostrih „MIKÁDO“

Tento zostrih je veľmi univerzálny, môžete ho varírovať ako sa vám páči, no základom ostáva jednoduchý strih v rôznej dĺžke. Dlhšia ofina, ktorú si poľahky prehodíte dozadu alebo účes bez ofiny, kedy pracujete s dĺžkou vlasov po celom obvode hlavy. Pristane takmer každej žene a je neuveriteľne šarmantný. Nie sú mu cudzie asymetrie, preto veľmi pristane hlavne mladším ročníkom.

takprosto.cc
takprosto.cc
takprosto.cc

Zostrih „MRIEŽKA“

Typ účesu nazývaný mriežka je určený najmú ženám s redšími vlasmi. Jeho výhodou je postupný strih, ktorý ženám dovoľuje upravovať si vlasy a vytvárať objem aj bez použitia tužidiel a inej vlasovej kozmetiky. Kratšie vlasy na vrchu a dlhšie v spodnej časti zaručujú optický objem a zároveň širšiu škálu možných variácií účesov. Tento účes už pokojne zopnete aj do gumičky. Napriek tomu ostáva stále krátky.

takprosto.cc
takprosto.cc

Zostrih „GARCON“

Kratučké vlasy sú modernejšie ako by ste si možno mysleli. Okrem extrémne praktických výhod ponúka tento účes aj pohodlie a neskoršie viditeľné výsledky. Ak sa totiž dáte ostrihať na takto krátko, s najväčšou pravdepodobnosťou sa vám vlasy zahustia a ostanú zdravšie. Minimálne na čas. Tento účes si nevyžaduje nič, iba hrebeň a možno trochu gélu. Pozor, pristane však len niektorým typom tváre, preto jeho realizáciu na vašej hlave vopred dobre zvážte.

takprosto.cc
takprosto.cc

Zostrih „ŠKRIATOK“

Veselý a šarmantný zostrih na škriatka je veľmi podobný jeho kratšiemu bratovi. Rozdiel je len v tom, že vlasy sú na kratučko zostrihané len na bokoch, ofina a vrch hlavy ostáva dlhší. Treba povedať, že s týmto účesom nejakú tú robotu budete mať, pretože najmä ofina je po noci vždy rozstrapatená len ťažko ju upravíte iba pomocou hrebeňa. Napriek tomu ženám veľmi pristane a pôsobí nezávisle, elegantne a zároveň lišiacky. Rozhodne odporúčame!

takprosto.cc
takprosto.cc

zdroj: babskeveci.sk (Monika), takprosto.cc


Komentáre

komentárov