10 slávnych žien, ktoré sa aj napriek svojim telesným nedostatkom stali idolmi krásy

Lucia Mužlová Ešte viac

Vonkajšie nedostatky je ťažké zakryť pred verejnosťou, hlavne ak ide o známe osobnosti. Týchto 10 krásnych a úspešných žien sa aj napriek svojej sláve musí dennodenne popasovať so svojimi nedostatkami. Rozhodli sa totiž zo svojich nedostatkov vykresať vlastné charakteristické črty, ktoré začali uznávať nie len ony, ale aj ženy po celom svete.

Keira Knightley

z
relativitymedia.com
z2
bfi.org.uk

Herečka je často kritizovaná kvôli malému poprsiu. Samotná hviezda si avšak nemyslí, že by potrebovala pomoc plastického chirurga.

V kinematografii jej občas zvykli zväčšiť poprsie pomocou oblečenia alebo make-upu. Na druhej strane, jej krehkosť a jemnosť vyzdvihujú saténom alebo hodvábom, aby boli na plátne zdôraznené skutočné tvary jej kriviek.

 Beyoncé

Vzhľadom na roky intenzívneho tanca si speváčkine nohy a boky získali masívny vzhľad. Jej boky udržujú svoju pôvodnú formu aj v prípade, keď sa speváčke podarí stratiť na váhe.

Beyoncé sa napriek všetkému podarilo vytvoriť moderný ideál ženského tela, čím si získala fanúšikov po celom svete.

Drew Barrymore

View this post on Instagram

#hikes2015 Ojai. Sunday. Happy. Photobywill

A post shared by Drew Barrymore (@drewbarrymore) on

Keď sa na verejnosť dostala fotka s herečkou na pláži, ktorá jasne ukazuje jej bruško, verejnosť bola mierne prekvapená. O prítomnosti nejakého toho kilečka navyše dovtedy nikto netušil.

Ako sa ukázalo, Drew je šikovná vo výbere svojho oblečenia na natáčaniach ako i na verejných akciách, kde sa jej úspešne darí skrývať svoje nedokonalosti.

Christina Aguilera

https://www.instagram.com/p/1dtUd7hsRu/

z3
facebook.com

Christina má dobre vyvinutú postavu a anjelskú tvár. Ale málokto vie, že popová diva mala komplexy z dôvodu krátkych nôh.

Túto jej vlastnosť si všimol doteraz málokto, pretože Christina sa naučila optické triky na predĺženie nôh. Výber oblečenia s hlbokým výstrihom a vysokým pásom zohráva v tomto prípade dôležitú úlohu.

Gwyneth Paltrow

View this post on Instagram

💚

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Azda všetci sme boli prekvapení, keď sa zistilo, že tenká osoba ako Gwyneth mohla mať raz problémy s nadváhou.  Po svojom druhom pôrode sa herečka rozhodla zatočiť s kilami, a to pravidelným cvičením a detoxom. Ako výsledok o jej nadváhe dnes nie je ani stopy.

Eva Longoria

View this post on Instagram

I love a good jumpsuit!

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

View this post on Instagram

Yesterday ✨ #OOTD

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Fotky o tejto žene, by mohli podľa niektorých predstavovať ideál ženského tela. Jej fanúšikom avšak mohla ujsť jedna skutočnosť, a to jej plochý zadok.

Objektívne zhodnotiť túto skutočnosť je ťažké, pretože herečka uprednostňuje padavé šaty a nerada fotí svoju zadnú časť tela v úzkych džínsoch.

Scarlett Johansson

View this post on Instagram

I'm IN LOVE! 💕 #Oscars

A post shared by Scarlett Johansson (@seriouslyscarlett) on

Mnoho fanúšikov si pri tejto žene ani nevie predstaviť nejaké jej nevýhody. Pravdou však je, že Scarlett sama priznáva, že s jej územčistou postavou sa často potrápia štylisti aj ona sama.

Karolína Kurková

Česká modelka s celosvetovou reputáciu, ktorej príjem zabezpečuje jej telo, by podľa mnohých mala mať bezchybné telo. Opak je pravdou a modelka sa po nátlaku médií musela priznať, že nemá pupok.

Táto skutočnosť však nijak neuberá na jej kráse a spolupracuje s menami svetoznámych značiek po celom svete.

Viktoria Beckham

View this post on Instagram

#SheMeansBusiness x VB

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Ikona vo svete módy, Victoria nikdy nieje spokojná so sebou. Niekedy má pocit, že bojuje s nadváhou, inokedy prezentuje svoje nadmerne štíhle telo.

Okrem tohto nieje spokojná ani so svojím úsmevom, ktorý na verejnosti len málokedy prezentuje.

Mariah Carey

View this post on Instagram

#happyvalentinesday #kisses 😘

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Speváčka, ktorá vždy upútala svojou postavou a práve vďaka nej si získala mnohých fanúšikov. Odhliadnuc od jej postavy tu je ale ďalšia vec, ktorú sa už ale Mariah rozhodla maskovať pred svetom. Svoj krátky krk väčšinou zakrýva rôznymi náhrdelníkmi, ktoré jej ho opticky predlžujú.

zdroj: babskeveci.sk (Bianka) adme.ru

0
Komentovať (0)