10 tipov pre všetky ženy: tieto vtipné ilustrácie vám ukážu, ako udržíte svojho muža neustále v napätí

Lucia Mužlová Ešte viac

Muža je vraj ľahké získať, no ešte ľahšie je ho stratiť. Muži sa boja záväzkov ako čert sväteného kríža. Čo teda robiť, aby sme ho neudusili svojou láskou? Chceme predsa, aby sme pre nich boli neodolateľné. Však je to tak?

Odborníci z oblasti psychológie, Ellen Fein a Sherrie Schneider, autori knihy The Rules/Pravidlá, radia ženám, ako sa správať tak, aby z nich boli muži paf. Kniha sa okamžite stala svetovým bestsellerom. Ak ste zvedaví na rady autorov, priblížime vám ich v zaujímavých ilustráciách:

#1 Nedolámete si nohy, keď vám zvoní telefón. Máte aj iný program, však?

Yekaterina Ragozina

# 2 Nemusíte mu vešať na krk program celého dňa. Muža naozaj nezaujíma, že ste vypili dve kávy, práca stojí za prd a aj pes ochorel. Chlapi majú radi tajomno. Tak prečo im ho nedopriať?

Yekaterina Ragozina

#3 Ak má o vás záujem, rád si počká. Odborníci radia počkať pár hodín, kým odpíšete na správu.  A keď sme už pri tom, vymieňaním správ so svojou nádejnou polovičkou by ste nemali stráviť viac ako 20 minút denne.

Yekaterina Ragozina

#4 Niekedy je najlepší spôsob neodpovedať. Ak má záujem, počká. Netreba ho bombardovať správami, čo robil pred piatim minútami. Žiadny chlap nepotrebuje stíhačku.

Yekaterina Ragozina

#5 Nebuďte na sociálnych sieťach otvorenou knihou. Nechajte ho, nech trošku háda, s kým ste a čo robíte. Nemusíte mu to servírovať na zlatom podnose.

Yekaterina Ragozina

#6 Až v 90% prípadoch by odpisovanie na správy po polnoci malo byť úplne tabu. Dobré dievča sa radšej pokojne vyspí (alebo sa o to aspoň pokúsi).

Yekaterina Ragozina

#7 Nepíšte mu na nástenku! K tomuto kroku sa odhodlajte len vo výnimočných prípadoch. Nechajte mu pocit slobody.

Yekaterina Ragozina

#8 Nepíšte si dlhšie ako 20 minút. Radšej si dohodnite osobné stretnutie.

Yekaterina Ragozina

#9 Smajlíky sú fajn. Teda medzi kamarátkami. No ak ho budete s nimi bombardovať každú sekundu, je to neklamný znak infantility. A vy ste predsa dospelá žena, však?

Yekaterina Ragozina

#10 Najradšej by ste boli s ním 24/7. Ale to je pre vzťah toxické. Nájdite si aj program bez neho. A vy sa zahaľte tajomstvom…

Yekaterina Ragozina

Byť čerstvo zamilovaná je úžasný pocit. Vznášame sa dva metre nad zemou. No dajme si pozor, aby sme partnera od samej lásky nezjedli. Veď potom nebudeme mať koho milovať, však?

Pozri aj: V šatách k vode nechodia! Takéto „kráľovské plavky“ nosia oblečené najslávnejšie princezné na pláž!

zdroj: babskeveci.sk, brightside

0
Komentovať (0)