Chodiaca barbie alebo sexy zvodkyňa. 11 typov žien, ktoré zaručene stretnete v každom fitness centre

Banana Ja žena

Iste poznáte množstvo vtipných ilustrácií, ktoré zhodnotia problémy a úskalia nášho života. I my ženy sa každodenne musíme popasovať s množstvom problémov. Ako sa však správame napríklad vo fitness centre? Nasledujúce obrázky vám ukážu, že návštevníci posilňovní by sa dali rozdeliť do jedenástich skupín. Nájdete sa medzi nimi aj vy? Koľko podobných ľudí navštevuje aj vaše obľúbené „fitko“?

Tieto ilustrácie vznikli na to, aby ľudí pobavili. Tí s najlepším zmyslom pre humor sa dokonca neváhajú stotožniť s niektorou z nasledujúcich osôb a zabaviť sa na sebe. Aj keď rovnako zvyknú vo „fitku“ vystupovať aj muži, tentokrát ilustrácie humorne poňali ženský svet. Musíte uznať, že sú skutočne trefné. Aké typy žien pomenúvajú?

Večná smoliarka

adme.ru

Pravdepodobne nechodí do fitness centra často a ešte pravdepodobnejšie sú toto jej prvé pokusy o cvičenie. Namiesto prosby o pomoc trénera sa však ostýchavo púšťa do skúšania všetkých strojov. A vy len z diaľky pozorujete, ktorá mašinka ju pricvakne a čo jej znova spadne.

Neúnavná seniorka

adme.ru

Nie vždy ide o ženy v dôchodkovom veku, no očividne sú tieto dámy staršie ako zvyšok osadenstva vo fitness centre. Táto žena však nie je nikomu na smiech a skôr vzbudzuje obdiv. Zatiaľ čo vy máte teste po dvadsiatke a po prvom kilometri máte mokré aj spodné prádlo, táto dáma maká, akoby ju za to platili. Dávajte pozor na očný kontakt, pokiaľ máte prestávku alebo necvičíte na plný plyn. Tetuška sa na vás veľmi rada posmešne pozrie a vysmeje, či už nevládzete.

Tá, ktorá spevňuje svaly úst

adme.ru

Táto žena si z posilňovne urobila diskusný krúžok. Často však vedie len monológ, zatiaľ čo jej kamarátka (ktorá poctivo maká) len prikyvuje a počúva. Od tejto ženy sa dozviete všetky klebety a kompletné hodnotenie jej dňa do poslednej podrobnosti.

Miss sociálne siete

adme.ru

Väčšinou sú to dievčatá, ktoré sa rozhodnú cvičiť, pretože je to trendy. Alebo sa im jednoducho páči nová kolekcia športových odevov známej značky? Každopádne je jej motivácia k cvičeniu dosť mizerná, keďže ju vidíte viac pred zrkadlom, ako si robí selfie. Od cvičenia sa nejde pretrhnúť ale na jej profile na sociálnej sieti nájdete množstvo fotiek zobrazujúcich jej extra zdravý životný štýl.

Chodiaca Barbie

adme.ru

Zatiaľ čo vy ste červená ako paprika a po tvári sa vám leje vodopád potu, táto kráska zvláda všetky cviky s úsmevom, bez námahy a hlavne s perfektnou očnou linkou, rúžom a dokonalým make-upom. Vždy má dokonalý účes, gélové nechty a vyzerá skôr akoby pózovala do magazínu. Samozrejme nezabúda na náušnice a celý komplet na cvičenie jej dokonale ladí. Aj keď chlapov iste upúta, vy skôr rozmýšľate nad tým, aký kvalitný make-up používa.

Nerozlučný pár

adme.ru

On a ona na bežiacom páse. On a ona robia brušáky. On a ona sa povzbudzujú pri klikoch. Ak ste predtým mali deficit cukru kvôli diéte, z tohto páru vám bude sladko až-až. Milý zaľúbený párik, ktorý sa od seba nepohne ani na centimeter vám pri prvom stretnutí možno príde milý. Po pravidelnom stretávaní vás holubičky veľmi rýchlo omrzia.

Internetové maniačky

adme.ru

Nikomu nie je jasné, prečo vlastne chodia do fitness centra. Ale podľa ich lokalizácie aspoň presne zistíte, kde je v budove najlepšie Wi-Fi.

Sexy zvodkyňa

adme.ru

Kvôli nej nechodíte do fitness centra so svojím partnerom. Pri nej vám dôjde, že nerozlučný zaľúbený párik sa drží za ruky možno len preto, že sa partnerka bojí nechať partnera na sekundu samého. Jednoducho najväčšia sexbomba v posilňovni. Samozrejme s najúspornejším odevom na cvičenie. Nenájdete na nej ani o centimeter viac látky, ako je nevyhnutné. Akokoľvek vás pohoršuje, vlastne by ste chceli vyzerať presne ako ona.

Stálica fitness centra

adme.ru

Bola tu, keď toto centrum otvorili, cvičí tu keď prídete ráno, je tu keď prídete poobede. Ak do fitka zájdete cez víkend, samozrejme ju tu nájdete. Skalná fitness maniačka, ktorá nadobúda pocit, že jej to tu celé patrí. Preto sa modlite, aby ste si nesadli na stroj práve vo chvíli, keď sa naň chystala ona. Minimálne vás prebodne očami.

Premotivovaná siláčka

adme.ru

Tuk je známkou slabosti, obyčajné brušáky sú pre padavky a dvíhať činky v podrepe je príliš jednoduché. Táto žena dokáže predviesť celú škálu cvikov, o akých ste nikdy nechyrovali a latku nastaví tak vysoko, že sa vám jej cvičenie zdá nemožné. Zatiaľ čo vy sa tešíte, že zvládate stepper, ona je na ňom schopná cvičiť v stojke na rukách.

Sezónna nadšenkyňa

adme.ru

Je odhodlaná cvičiť až do úmoru, dodržiava diétu, chce vyzerať ako jej idol a kúpi si rovno permanentku na celý rok. Po troch návštevách fitka však zdúchne a vy ju už viac neuvidíte.

Pozri aj: Vedecká štúdia potvrdila: Tieto ženy majú až 55 orgazmov za mesiac. Toto je dôvod prečo!

zdroj: Jana, adme.ru

0
Komentovať (0)