14 hviezdnych celebritných párov, ktoré poznajú tajomstvo šťastného manželstva. Toto je dôvod ich úspechu!


Celebrity, známe osobnosti a hviezdy, ktoré poznáme z televíznych obrazoviek sú často známe svojimi škandálmi. V médiách sa večne prepierajú ich rozvody, nemanželské deti alebo milenci. Ľudia tak môžu nadobudnúť dojem, že sláva a šťastné manželstvo nemôžu ísť ruka v ruke. To však určite neplatí o nasledujúcich známych pároch, ktoré dokazujú, že ak je láska skutočná a vzťah pevný, žiadny svet slávnych ju nezničí.

O častých rozvodoch počujeme na každom kroku. Tieto známe osobnosti však môžu ísť každému príkladom. Poznajú totiž recept na šťastné manželstvo a ich vzťah trvá už dlhé roky. Sú priamym dôkazom toho, že skutočná láska existuje. O ktorých pároch je vlastne reč?

Barbra Streisand a James Brolin

Pár je zosobášený už od roku 1998. Známa speváčka a skladateľka si tak užíva už 19 rokov manželstva so svojim vyvoleným.

happy 19th wedding anniversary to this beautiful couple ✨🥂🌹 #barbrastreisand #jamesbrolin

A post shared by Paige (@bjstreisand) on

Aj keď sú manželmi už dlhú dobu, nestretli sa ako mladí. Zrelí päťdesiatnici sa však do seba zahľadeli a svadba len spečatila ich pekný vzťah. Niet pochýb o ich láske.

Barack Obama a Michelle Obama

Asi sa nenájde človek, ktorému by tento pár nič nehovoril. Bývalý prezident má za manželku sympatickú Michelle už 25 rokov.

Spolu vychovávajú dve deti a pre mnohých sú príkladom úspešného vzťahu. Michelle dokonca prezrádza jedno z tajomstiev úspešného manželstva. Nikdy by ste vraj nemali ísť spať pohádaní.

Gisele Bündchen a Tom Brady

37-ročná modelka pochádzajúca z Brazílie je so svojím manželom pekných 8 rokov. Majú spolu 2 deti a musíte uznať, že sú jedným z najkrajších párov.

Couple goals #couplegoals #couple #giselebundchen #tombrady #love #coupleslove #glam #sexycouple #luxury

A post shared by Luxury lifestyle (@lifestylebible_) on

Representando os eternos namorados 😍😍 #giselebundchentombrady #beutiful

A post shared by @m3ulook on

Známy športovec, hráč amerického futbalu je určite nesmierne šťastný po boku krásnej manželky. Aj oni však priznávajú, že ich vzťah prešiel rôznymi ťažkými skúškami. Gisele ale prezrádza, že najdôležitejšia je podpora toho druhého, nech sa deje čokoľvek.

Meryl Streep a Don Gummer

Manželia sa sobášili ešte v roku 1978, teda sú spolu krásnych 39 rokov.

Manželstvo, ktorému chýba už len rok do okrúhlej štyridsiatky je pevné ako skala. Podľa Meryl Streep je v manželstve dôležité nielen počúvať jeden druhého, ale i vysloviť všetko, čo máte na srdci.,

Colin Firth a Livia Giuggoli

56-ročný britský herec sa stal ženáčom v roku 1997. Manželstvo, z ktorého vzišli tri krásne deti, si užíva už okrúhle dve desaťročia.

Krásna Talianka Lívia je filmovou producentkou. Pár si je preto blízky aj po pracovnej stránke. Podľa ich slov berú manželstvo ako „beh na dlhú trať“, kde nie je priestor na to, aby to človek vzdal.

Channing Tatum a Jenna Dewan

Keď sa tento filmový lámač ženských sŕdc rozhodol v roku 2009 pre sobáš, mnoho jeho obdivovateliek „stratil šancu“. S manželkou sa stretol vo filme, vďaka čomu sa do seba ihneď zahľadeli.

Prezrádzajú aj svoj malý recept na šťastné manželstvo. Často sa pýtajú jeden druhého na škálu od 1 do 10. Partner má číselne vyjadriť svoju spokojnosť a pocit zamilovanosti. Ak jednému niečo chýba, ten druhý sa automaticky snaží o nápravu a „doplnenie“ stupnice.

Pierce Brosnan a Keely Shaye Smith

Tento pár je v manželskom zväzku už 11 rokov, no herec mal manželku rovnako dlho aj predtým. Pre novinárku je toto prvé manželstvo.

Happy Anniversary my love ♥️ @piercebrosnanofficial

A post shared by Keely Shaye (@keelyshayebrosnan) on

Thank you Bologna for such a warm welcome!

A post shared by Keely Shaye (@keelyshayebrosnan) on

Obaja svorne tvrdia, že základom je rešpektovať toho druhého a nesnažiť sa ho zmeniť. Herec svojej manželke venuje patričnú pozornosť a úctu, aby si bol istá, že nie je sama.

Matt Damon a Luciana Barroso

Šťastné manželstvo u nich trvá už 12 rokov. Manželka slávneho herca nie je herečka, speváčka ani známa osobnosť. Keď sa do nej Matt zahľadel, pracovala ako barmanka.

#mattdamon #lucianabarroso #couple

A post shared by matt damon 70 (@matt_damon_fans) on

I do I like her dress 👏🏼👏🏼 #oscars2017 #blackdresses #gowns #goals #lucianabarroso #mattdamon

A post shared by Style Domination👠 (@sara.rhythm) on

Matt nedáva na prvé miesto kariéru ale rodinu a pokladá to za kľúč pre šťastné manželstvo. Priznáva, že si neustále pripomína, aké má šťastie, že má za manželku túto ženu. Luciana prezrádza ich ďalší zvyk – nikdy nie sú bez seba dlhšie ako 2 týždne.

Cindy Crawford a Rande Gerber

Bývalá manželka Richarda Gere sa rozhodla povedať áno aj po druhýkrát. Jej manželstvo s podnikateľom Gerberom bolo spečatené pred 19 rokmi.

I knew when we ended up in the pool at our wedding…Happy Anniversary @cindycrawford.

A post shared by Rande Gerber (@randegerber) on

Gangs all here! Celebrating @KaiaGerber for the launch of her @MarcBeauty campaign last night. 💋•

A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford) on

Spoznali sa pred 30 rokmi, keď sa stali priateľmi. Medzitým však Cindy vstúpila do manželstva s Richardom a následne sa stihli i rozviesť. Po rozvode sa priateľstvo s terajším manželom utužovalo a stal sa z neho základ pevného vzťahu.

John Travolta a Kelly Preston

Manželstvo trvajúce už 26 rokov je dôkazom, že títo dvaja sa skutočne milujú.

23 years today.

A post shared by Kelly Preston (@kellyptravolta) on

Last night at the Los Angeles Premiere Of FX's "American Crime Story – The People V. O.J. Simpson".

A post shared by Kelly Preston (@kellyptravolta) on

Keď pár utrpel ťažkú ranu a v roku 2009 prišiel o 16-ročného syna, zdalo sa, že ich vzťah to neustojí. Opak je však pravdou a manželia sú spolu doteraz.

Kevin Costner a Christine Baumgartner

Herec, ktorý má z prvého manželstva tri deti, je manželom Christine už 13 rokov. Spolu majú ďalšie štyri deti.

Ženáč a mnohonásobný otec pokladá za základ šťastného manželstva komunikáciu. Za dôležité považuje aj ochotu ospravedlniť sa, čo môže byť niekedy nesmierne ťažké.

Cate Blanchett a Andrew Upton

Herečka tvorí manželský pár s dramatikom Andrewom už okrúhlych 20 rokov.

In honor of Valentine's Day!

A post shared by Cate Blanchett (@cateblanchett) on

#cateblanchett #andrewupton

A post shared by The Lovely Miss Cate Blanchett (@cateeblanchett) on

Dvojicu si častokrát brali na mušku novinári a posmešne vyjadrovali údiv nad tým, čo vidí Cate na svojom partnerovi. Ona však priznáva, že s manželom majú množstvo spoločných záujmov a aktivít a nesmierne si rozumejú. Základom pevného vzťahu je pre ňu nemať tajomstvá.

Bono Vox a Ali Hewson

Paul David Hewson, ktorý je známy pod umeleckým menom Bono, je so svojou manželkou šťastný už 35 rokov. Spolu vychovávajú štyri deti.

Em 21.08.1982, Bono e sua namorada de escola, Alison Stewart, casam-se em Dublin. #U2 #Bono #AliHewson

A post shared by U2 – Vision over Visibility (@u2_vision) on

Hudobník a írsky spevák, líder kapely U2, sa so svojou ženou zoznámil ešte počas študentských čias. Teenagerská láska sa premenila na pevný vzťah a rodinu.

Nicole Kidman a Keith Urban

Bývalá manželka Toma Cruisa sa po druhýkrát vydala za speváka a skladateľa, s ktorým sa zosobášila už pred 11 rokmi.

"You're my only one, let me be the one" #nicolekidman #keithurban

A post shared by Nicole Kidman & Keith Urban (@nicandkeith) on

Happy Anniversary Babygirl Eleven years and you still feel like my girlfriend!!! – KU

A post shared by Keith Urban (@keithurban) on

Austrálčanka prezrádza, že pevné manželstvo má jednoduché pravidlo: mať sa navzájom radi. Jej manžel nedávno zverejnil fotografiu, kde je dvojica vo vrúcnom objatí a Nicole priznáva, že aj keď sú spolu už 11 rokov, stále sa cíti čerstvo zamilovaná. Akoby bola jeho frajerka a oni začali len nedávno „randiť“.

Pozri aj: Kovová tyč jej prerazila slezinu, panvu, vagínu a nohu mala zlomenú až na 11-krát. Aj takto žila bisexuálna umelkyňa Frida Kahlo

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), adme.ru


Komentáre

komentárov