15 (+ bonus) olympijských športovcov, ktorí by mohli pokojne pracovať v modelingu


Olympijské hry pútajú pozornosť miliónov ľudí po celom svete. Nie pre každého je však sledovanie športových výkonov zábavné. Niekedy najmä pre ženy. Tento článok je pokus, ako pritiahnuť k televíznym obrazovkám aj ženské pohlavie. Pozrite si týchto 15 „horúcich“ účastníkov tohtoročnej olympiády, kvôli ktorím sa oplatí prenosy sledovať. Nezabudnite aj na článok o tom, ako sa menil mužský sexsymbol za posledných 100 rokov.

Ning Zetao – čínsky plavec

sexisportovci1
alanilagan.com/instagram.com

Víťaz zlatej medaily na 100 metrov voľný spôsob z roku 2015 a štvornásobný víťaz Ázijských hier. Ning sa stal prvým ázijským športovcom, ktorý na majstrovstvách vyhral pre svoju krajinu zlatú medailu v šprinte voľným spôsobom.

Tom Daley – britský potápač

sexisportovci2
mirror.co.uk/instagram.com

V marci 2008 sa Tom Daley stal najmladším človekom, ktorý vyhral zlatú medailu na majstrovstvách Európy. Jeho olympijské trofeje už zahŕňajú aj dve bronzové medaily (vyhral v rokoch 2012 a 2016).

Camille Lacourt – francúzsky plavec (znak)

sexisportovci3
theparisianeye.com/instagram.com

Trojnásobný majster Európy a štvornásobný majster sveta Camille sa špecializuje na závodné plávanie a znak. Je ženatý s Valerie Begue a je otcom štvorročnej dcéry, Jazz.

Federico Grabich – argentínsky plavec

sexisportovci4
fedegrabich/instagram.com

Federico získal štyri medaily (vrátane zlata) na juhoamerických hrách v roku 2010 a jednu zlatú medailu v Toronte v roku 2015.

Chad le Clos – juhoafrický plavec

sexisportovci5
chadleclos92/instagram.com

Olympijský víťaz a mnohonásobný majster sveta. V roku 2012 získal na olympijských hrách v Londýne zlato na 200 metrov v motýliku. V tomto roku zatiaľ vyhral jednu striebornú medailu.

Pokračovanie na ďalšej strane…


Komentáre

komentárov