15 jedinečných nápadov, vďaka ktorým ušetríte vo svojej domácnosti veľa miesta a budete mať vždy poriadok


Koľkokrát ste si v duchu povedali, že máte príliš veľa vecí a príliš málo priestoru? Občas sa vo svojom byte cítime zavalení vecami. Všade, kam sa pozrieme, sú nejaké veci. Police sú plné dekorácií, kníh a vecí, ktoré sme možno už nepoužili pár mesiacov, dokonca aj rokov. Skrine praskajú vo švíkoch a niekedy sú toto všetko veci, ktoré pôsobia aj na našu psychiku. Ak sa chcete znovu voľne nadýchnuť, mali by ste pri tomto článku spozornieť.

Usporiadať si priestor, v ktorom sa každý deň pohybujeme, je kľúčové. Ak vás už nebaví pozerať sa na všetky tie veci okolo seba, môžete ich ľahko a jednoducho schovať. Vybrali sme pre vás 15 jedinečných nápadov, kedy ľudia nemuseli veci vyhadzovať, len sa naučili ich správne uskladniť.

Potri aj: TEST: Vidíte na tomto obrázku tvár muža alebo schúlenú ženu? Prečítajte si, čo to prezrádza o vašej osobnosti

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

Viac krásnych inšpirácií nájdete TU.


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));