Toto sú 3 znamenia zverokruhu, ktoré svojou sexuálnou energiou priťahujú opačné pohlavie ako magnet! Ak ste si mysleli, že je to Lev, tak ste na omyle

Monizz Horoskopy

Ak ste ešte nezažili elektrizujúcu príťažlivosť k neznámemu človeku, zrejme ste zatiaľ nemali šťastie na to správne znamenie. Nemožno určovať sexualitu a príťažlivosť ľudí všeobecne. No podľa astrológov sú tieto tri znamenia zverokruhu najspaľujúcejšími zo všetkých. Ich sexuálna energia vás jednoducho dostane.

pexels.com

Ak máte s niektorým z nich dočinenia a vôbec nehovoríme o fyzickej láske, vedzte, že napriek svojej atraktivite nemusia byť títo ľudia zákonite aj šťastní. Vo vzťahoch to však medzi nimi zväčša iskrí, a to poriadne. Teda ak nenatrafia na citovo vyprahnutého človeka, s ktorým im to obvykle dlho nevydrží.

Strelec

Strelci sú podľa astrológov najsexuálnejšie znamenia. Napriek tomu ide v zásade o ľudí monogamných, ktorí nestriedajú partnerov jedna radosť, ale radšej dlhšie hľadajú toho jedného/jednu pravú. Majú radi dobrodružstvo v živote a rovnako aj v spálni, sú veľmi vášniví a spontánni, nedokážu sa pretvarovať a vždy urobia všetko preto, aby naplnili túžby a priania svojho partnera. Ich celoživotným cieľom je maximalizovať radosť zo života – tak v posteli, ako aj v každodennom živote.

pexels.com

Škorpión

Škorpiónov považujú ľudia za uzavretých a nepríjemných ľudí, no je o nich známe aj to, že ide zväčša o mimoriadne citlivé osobnosti. Rovnako je to aj v sexuálnej oblasti, v ktorej sa škorpióny pýšia nevídanou aktivitou. Intímne chvíle si s partnermi dokážu užiť veľmi precítene a zároveň živočíšne. Sú skvelými partnermi, no pozor na nich, ak im niečo nezapasuje. Práve toto znamenie je síce známe svojou stálosťou, no len pokým ho nesklamete. Ľudia narodení v znamení škorpióna totiž neznášajú prehry, a ak ich podvediete, oplatia vám to niekoľkonásobne. Sú vášniví  a živelní vo všetkom, čo robia.

pexels.com

Blíženci

Blíženci majú vo hviezdach vpísaných množstvo kontraindikácií, sú žiarliví, vášniví, citliví aj agresívni. A to tak v živote, ako aj v spálni. Nudí ich bežná rutina a milujú zmenu. Žiaľ aj pre toto sú blíženci považovaní za nevhodných partnerov, no na ich obhajobu treba povedať, že to platí len v prípade nenaplnených vzťahov. Akonáhle nájde blíženec spriaznenú dušu, odovzdá sa jej na život a na smrť a prežije s ňou nevídané veci. Ich priťahujúca energia ľudí spaľuje a mnohí sú pri prvom kontakte s týmto znamení tak trochu nesvoji. Pozor však na nich, pretože často hľadajú uspokojenie, a to aj sexuálne len pre svoje vlastné potreby.

pexels.com

Všetky tri znamenia majú spoločnú: impulzívnosť, vášnivosť, atraktivitu pre opačné pohlavie. Nejde o atraktivitu fyzickú, ale vnútornú, ktorá je mimoriadne nebezpečná, lebo či už chcete alebo nechcete, často jej podľahnete bez toho, aby ste si to vôbec uvedomili. V živote je však dôležité používať svoj šarm a aj sexualitu s rozumom a vždy sa nájdu obe strany mince. Preto si dávajte pozor na ľudí, ktorí vás vábia živočíšne a na takých, ktorí vás priťahujú duševne sa pozerajte s otvorenými očami a srdcom.

Pozri aj: Aká je vaša najväčšia ženská zbraň podľa znamenia, v ktorom ste sa narodili? Toto znamenie priťahuje mužov ako magnet!

Monika

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: