Vybabrala s ním ako profíčka. 4-ročná dcéra hodila otcov telefón cez palubu, pretože sa jej dostatočne nevenoval

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: youtube

Žijeme v dobe, kedy sa na svet pozeráme cez displej mobilného telefónu. Ľudia už akoby stratili schopnosť vychutnať si zážitky bez toho, aby ich museli zdieľať na sociálnych sieťach. S týmto (zlo)zvykom ide ruka v ruke aj fakt, že mobilný telefón je často zodpovedný za mnohé autonehody, prípadne ste možno aj vy boli svedkom situácie, kedy kráčajúci človek narazil do stĺpa, prípadne prehliadol najlepšieho priateľa, ktorý kráčal oproti. 

Klasické sú aj situácie, ktoré pozorujeme dennodenne, kedy dvaja ľudia sedia na káve alebo na obede a aj keď by mohli komunikovať, preferujú nemý rozhovor s telefónom. Je to tým, že majú oproti sebe zlú spoločnosť alebo tou neutíchajúcou chuťou byť neustále súčasťou virtuálneho sveta? Na to by mal odpoveď hľadať každý sám.

V podobnej situácii sa ocitla aj 4-ročná dcéra ruského rappera Timatia, ktorá sa rozhodla vziať veci do vlastných rúk. Keďže jej otec sa jej nevenoval z dôvodu, že hľadel neustále do mobilného telefónu, vybabrala s ním ako profíčka.

Foto: youtube

Malá Alisa už bola otrávená z toho, že nemá otcovu pozornosť, a tak mu vytrhla telefón z ruky a hodila ho rovno cez palubu. Šokovaný otec nestihol ani zareagovať a dcéra sa na neho len sladko usmiala. Video sa okamžite stalo hitom internetu a videlo ho viac ako 5,7 milióna ľudí.Kvôli mobilnému telefónu by sme určite nemali zabúdať na tie veci, ktoré sú v našich životoch najdôležitejšie. Skúste namiesto chatovania viesť plodnú a zaujímavú debatu s človekom, ktorý sedí priamo oproti vám. Osobný kontakt jednoducho nenahradí nič. Ak ste rodičom a občas sa vám stane, že dávate prednosť telefónu pred dieťaťom, toto by pre vás mohlo byť celkom dobré varovanie. Nikdy neviete, kedy váš telefón skončí vo vode.

Pozri aj: Muž požiadal dojčiacu matku, aby sa zakryla. Jej neuveriteľne vtipná a výstižná reakcia baví internet

Lucia M., ladbible.com

0
Komentovať (0)