5 znamení zverokruhu, ktoré je veľmi ťažké pochopiť. Ak ste si mysleli, že najtvrdohlavejší je Býk, mýlite sa

Banana Horoskopy

Ak vás baví charakteristika znamení, zvyknete si prečítať horoskopy a povahové črty človeka pripisujete dátumu jeho narodenia, tento článok by ste si nemali nechať ujsť. Dvanásť znamení zverokruhu sa líši svojím životným postojom, reakciami v určitých situáciách, ale aj správaním. S niektorými znameniami vychádzame bez problémov, iné nám spôsobujú vrásky. Ktoré znamenia bývajú často nepochopené a často im nevieme porozumieť? 

Rozhodne o nasledujúcich znameniach netvrdíme, že sú zlými ľuďmi, alebo majú nekalé úmysly či nepriateľské správanie. Je len omnoho problematickejšie pochopiť ich povahu a dostať sa s nimi na jednu vlnu. Z toho následne pramenia ťažkosti s porozumením, kvôli čomu sa nám môže zdať obtiažne priblížiť sa týmto osobám.

Baran

pixabay.com

Život s baranmi môže byť plný nečakaných zvratov, ktoré sú výsledkom ich emócií. Barany často nechávajú voľný priebeh svojim citom, kedy ide rozum bokom. Čo na srdci, to na jazyku, no niekedy tieto emócie dlhodobo dusia, čo na konci vyústi do nečakanej explózie. Preto vás často znenazdajky prekvapia ostrými slovami alebo zbrklými rozhodnutiami. Ak si niečo baran zaumieni, pôjde po tom, aj keď sa možno tvári, že je mu to ľahostajné.

Vodnár

pixabay.com

Najčastejšie ľudia nevedia tolerovať sebaúctu, ktorá je pre vodnárov typická. Aj keď to nemusia dať najavo, často sú presvedčení o svojej prevahe a výnimočnosti, čím sa kladú nad ostatných vo svojom okolí. Aj keď je vodnár priateľský a tolerantný, často ostatní nechápu jeho extravagantné správanie alebo čudné zvyky. Nepokúšajte sa vodnárom plánovať udalosti, už len z princípu sa možno dohodnutému termínu vyhnú, keďže chcú mať pocit slobody vo všetkom, čo robia.

Blíženci

pixabay.com

Aj samotní blíženci si uvedomujú svoju povahovú črtu, ktorá môže byť pre ostatných problémom. Je ťažké ich zastaviť alebo utíšiť. Často si „uletia“ vo svojich predstavách a fantáziách a ich okolie ich nedokáže pochopiť. V snahe oslniť sú schopní robiť hlúpe a neuvážené rozhodnutia. V kritických situáciách sú blíženci schopní aj krutých činov.

Kozorožec

pixabay.com

Tvrdohlavosť barana aj býka je každému dobre známa a kozorožec za nimi nijako nezaostáva. Kozorožec dokáže hájiť svoju pravdu do poslednej kvapky potu, aj keď hrozí, že si tým od seba odsúva ľudí. Jednoducho si stojí za tým, čo povedal, a aj keď mu v priebehu konfliktu dokážete jeho nepravdu a on si to uvedomí, nedá to na sebe nijako poznať. Od kozorožcov veľmi nečakajte ospravedlnenie. Aj keď nechcú nikomu vedome zle, v živote konajú vždy tak, aby bolo dobre v prvom rade im.

Škorpión

pixabay.com

Škorpión je často vedúcou osobnosťou a pozíciu šéfa si patrične užíva. Ak sa neriadite jeho pokynmi alebo nezdieľate rovnaký názor, beda vám! Aj keď ho dokážete argumentmi dostať na svoju stranu, je to veľmi dlhá cesta. S týmto znamením vychádzajú najmä ľudia, ktorí majú nekonečnú trpezlivosť.

Pozri aj: Toto sú 3 znamenia zverokruhu, ktoré svojou sexuálnou energiou priťahujú opačné pohlavie najviac! Ak ste si mysleli, že je to Lev, tak ste na omyle

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), takprosto.cc

0
Komentovať (0)