Julia Roberts oslávila v sobotu 50 rokov! Jedna z najkrajších žien sveta dodnes nemá žiadne plastiky a toto je jej tajomstvo krásy

Monizz Ešte viac

Prirodzená, usmievavá a krásna. Taká je Julia Roberts, ktorá sa ako jedna z mála svetoznámych hereckých hviezd môže pochváliť tým, že nemá za sebou žiadnu plastickú operáciu. Možno aj preto získala už po druhýkrát ocenenie najkrajšej ženy sveta.

takprosto.cc

Mnohé iné hviezdy by jej jej prirodzený šarm mohli závidieť. Drobné nedokonalosti totiž herečka, ktorej ťahá na päťdesiatku, vôbec nerieši. Vrásky vníma ako súčasť života a svoje telo má rada také, aké je. Bez chirurgických zásahov je stále krásna a výnimočná. Ak napriek tomu, že mnohí sa jej smiali za jej veľké ústa.

Najkrajšia žena sveta

Julia je skromná a usmievavá, presne taká ako vyzerá aj na fotografiách, preto takéto úspechy nijako nerieši. Jej flegmatickosť jej mnohé oveľa menšie hviezdy a hviezdičky môžu len ticho závidieť s vedomím, že na úroveň tejto dámy sa možno nikdy nevypracujú. Pozrite si prierez fotiek krásnej Julie od začiatku jej hereckej kariéry.

1988 – v tomto roku sa po prvý raz objavila na filmových plátnach a zamiloval sa do nej celý svet.

takprosto.cc

1990 – milovníci filmu Pretty Woman si budú Juliu vždy pamätať ako krásnu a nežnú ženu, ktorá za svoju postavu dostala nomináciu na najlepšiu herečku.

takprosto.cc

1993 – v tomto roku mala Julia len 26 rokov, no jej nezvyčajný šarm už okúzlil milióny ľudí.

takprosto.cc

1997 – krásu zrelej 30 ročnej ženy zdôrazňuje jej nezameniteľný široký úsmev. Mnohí jej zuby a úsmev s posmeškami označovali za „konský“, no povedzme si úprimne, kto sa môže pochváliť takým zdravým a ukážkovým chrupom? Sama herečka prezradila recept na biele zuby – kaša z jahôd a fluoridovej zubnej pasty.

takprosto.cc

2001 – Julia na tejto fotografii pózuje práve na udeľovaní Oscarov. Za povšimnutie stojí najmä jej prirodzený a bezchybný mejkap a vzhľad, ktorým na seba upúta viac, než ktorákoľvek výstredná a extrovertná hviezdička. Hladká pokožka bez vrások je výsledkom používania olivového oleja namiesto krému. Herečka priznala, že olej si natiera aj na nohy. Vraj potom dlhšie vydrží vo vysokých topánkach.

takprosto.cc

2002 – profesia herečky dá niekedy poriadne zabrať aj korune krásy. Juliine vlasy prešli rôznymi experimentami, od zmeny farieb, až po strihy vlasov. Ako je možné, že Juliine vlasy vyzerajú stále zdravo? Odpoveď je jednoduchá : olivový olej.

takprosto.cc

2007 – Len málokto by uveril, že na tejto fotografii má Julia Roberts už 40 rokov. Bežne je takýto vek vídať na ženách najmä v oblasti krku a dekoltu, no vďaka používaniu telových mliek a opaľovacích krémov pôsobí Juliina pokožka stále mladistvo.

takprosto.cc

2009 – vo vrcholovej forme sa Julia ocitla práve na tejto fotografii. Celý život aktívne športuje, cvičí fitness, venuje osobitnú pozornsoť nohám a chodidlám a nikdy nevynecháva raňajky.

takprosto.cc

2010 – vždy elegantná a s minimom mejkapu. „Namaľujte si riasy a upravte obočie. Ak to urobíte, nemusíte nosiť žiaden mejkap.“, odporúča herečka všetkým ženám, ktoré si robia vrásky z nedokonalého vzhľadu.

takprosto.cc

2013 – Bez jedinej botoxovej injekcie má Julia na tejto fotografii už 46 rokov.

takprosto.cc

2015 – „Najlepším liekom na všetko sú objatia a bozky, moji milí“. Absolútne súhlasíme. Pre každú ženu je najdôležitejší pocit, že je milovaná.

takprosto.cc

2016 – Julia vo svojich 48. rokoch už síce má vrásky, no jej úsmev a pozitívna energia ich celkom zakrývajú. Byť v dobrej nálade, učiť sa a užívať si život so všetkým čo prináša, to je recept herečky na šťastný a spokojný život.

takprosto.cc

2017 – Na staršej fotke je Julia v čase, kedy získala od časopisu People titul najkrajšej ženy sveta prvý krát. Na druhej fotografii je po 26. rokoch, kedy ho získala ako 49 ročná opäť.

takprosto.cc
takprosto.cc

Inšpirujúca herečka je príkladom toho, že krása ženy nespočíva v plastikách, pod vrstvou líčidiel, či v značkovom oblečení. Krása spočíva v jednoduchosti, úsmeve a tak trochu aj v génoch.

Pozri aj: 9 pravidiel, ktoré dodržiavala princezná Diana a mali by ich poznať aj dnešné ženy

zdroj: babskeveci.sk (Monika), takprosto.cc

0
Komentovať (0)