6 skvelých trikov od štylistky, ktoré vás opticky predĺžia a budete pôsobiť vyššie


Nepoznám ani jednu ženu, ktorá by nechcela byť štýlová. Bohužiaľ, nie všetky módne trendy sú vhodné pre všetky typy postáv, a aj pre všetky typy výšok. To je aj dôvod, prečo jednej žene šaty sedia perfektne a iná v nich nemusí vyzerať dobre. Máme pre vás článok s typmi od štylistky, za ktoré budete určite vďačné, pretože odteraz budete pôsobiť vyššie. Stačí sa len riadiť radami odborníka.

Vyberte si správne topánky a doplnky

trikynavysku1
brightside.me

Najjednoduchší spôsob, ako sa stať vyššou, je vziať si podpätky. Veľký význam má aj farba vašich topánok. Všetky neutrálne farby predlžujú vaše nohy, zatiaľ čo čierne topánky, najmä tie na šnurovanie, spôsobujú, že vaše nohy pôsobia kratšie. Topánky tzv. členkové, nohy skracujú a na nižších ženách to nevyzerá príliš dobre. Ak si vezmete čierne členkové topánky, mali by ste k nim zvoliť čierne pančuchy.

S prúžkami opatrne

trikynavysku2
brightside.me

Aj z tohto príkladu môžete vyčítať, že pruhované šaty sa nemôžu nosiť bez dôkladného premýšľania. Vodorovné pruhy pridávajú objem a nesprávna kombinácia s druhým kusom oblečenia môže byť kameň úrazu. Pruhovaný top s jednofarebnou midi sukňou bude naopak vaše telo predlžovať.

Vyberte si džínsy a kabelku k svojej výške

trikynavysku3
brightside.me

Ak ste nižšieho vzrastu, skrátené džínsy vás môžu zmenšovať. Skombinujte takéto džínsy s vysokými podpätkami a crop topom a máte vyhraté. Aby ste pôsobili vyššie, zvoľte džínsy s vysokým pásom. Osobitnú pozornosť by ste mali venovať výberu kabelky. Drobnejšie ženy by mali zvoliť menšie kabelky. S veľkou „shopping bag“ budete pôsobiť menším dojmom.

Pokračovanie na ďalšej strane..

Zadajte Váš e-mail, a my Vám pošleme elektronickú knihu ZDARMA!


Komentáre

komentárov