Zvodné pohľady, náhodné dotyky a panika. Toto je 7 signálov, ktoré vysielate keď ste zamilované a ani o tom neviete

Každá jedna z nás už bola šialene zamilovaná. Motýle v brušku, spotené ruky pred prvým rande a neustála kontrola sviežeho dychu. To sme proste my ženy. Podľa známych štatistík sa na prvý pohľad zamiluje neuveriteľných 48% mužov, no až o celé 3 mesiace neskôr, ako ženy, priznajú svoje city. Profesorka Susan Witburne tvrdí, že existuje 7 signálov, ktoré žena vysiela keď je zamilovaná. Určite ich všetky poznáte. Celé dni sedíte doma nenamaľované, neupravené a strapaté a zrazu vyjdete von a oblečiete sa ako modelka. Aj toto je jeden zo signálov. 

#1  Pohľad hovorí za veľa

Podľa známych prieskumov žena venuje mužovi, do ktorého je zamilovaná 75% pohľadov, zatiaľ čo pri priateľoch alebo kolegoch to môže byť tak 40-60%. Ak sa žena dlho pozerá na muža a pritom sa jemne pousmeje, znamená to znak sympatie.

#2 Často sa hráte na bezbranné

„Dnes je celkom zima, nie?“ Túto vetu ste už určite nejedna použila. V tej chvíli nechcete nič iné, len aby vám váš chlap dal sako a tým vám ukázal, ako sa o vás zaujíma. Možno vám ani nie je zima, ale keď ste zamilovaná potrebujete pozornosť.

#3 Nesiete sa ako páv

Ten moment keď ho uvidíte a roztrasú sa vám kolená. Rýchlo sa vystriete a začnete kráčať jemne z nohy na nohu a kývate pri tom bokmi. Toto určite robí mnoho žien. Ženy, ktoré majú krásnu chôdzu a správne proporcie sú považované za zdravšie a schopné pôrodu.

#4 Takzvané „jemné, náhodné“ dotyky

Toto je jasný znak toho, že žena je zamilovaná a dostatočne odviazaná v spoločnosti muža. Ľudia majú predsa tendenciu všetko chytať a hlavne to, čo ich priťahuje a láka. Tieto dotyky sú napríklad dotknutie sa ruky alebo prehrabnutie v jeho vlasoch.

#5 Viac času trávite na sociálnych sieťach

Toto je bod, ktorý bezkonkurenčne robí skoro každá žena. Veď predsa keď chcete o ňom vedieť čo najviac kde budete hľadať? No predsa na sociálnych sieťach. Preto ak posiela žena žiadosti o priateľstvo alebo zanecháva „šťuchance“, nie je to len tak.

#6 Stres, panika a rozruch

Keď je žena zamilovaná môžete na nej vidieť, že je zasnená a častokrát na všetko zabúda. Dokonca aj tá žena, ktorá má vo všetkom poriadok a systém zrazu stratí hlavu. Môže to byť spojené so vzrušením, ktoré v nás vzbudzuje daná osoba.

#7 Staráte sa o seba a zmeníte vzhľad

Veľké zmeny prichádzajú. Skúšate nový make-up, meníte farbu vlasov alebo kupujete nové šaty. To všetko len preto, že sa mu chcete páčiť. Niekedy sa aj ženy, ktoré chodia bežne nenalíčené v obchode poobzerajú po nejakej maskare a červenom rúži.

Byť zamilovaný je asi najkrajší pocit na svete. Preto si ho užívajte plnými dúškami. Toto sú signály, ktoré nevedomky vysielate, no hlavný signál ide z vašeho srdca, Dôležité je venovať mu najväčšiu pozornosť.

Pozri aj: Tieto úprimné ilustrácie zachytávajú, ako vyzerá láska, keď sa nikto nepozerá. Pokračovanie úspešnej tvorby umelkyne vás svojou originalitou dostane

Gabriela, adme.ru

0
Komentovať (0)