7 znakov, ktoré vás presvedčia o tom, že skutočne žijete s mužom, ktorý vás miluje

Lucia Taňkošová Ešte viac

pinterest.com

Na prvom rande chceme toho druhého najmä zaujať a zapáčiť sa mu. Určite každá žena pozná pri stretnutí s mužom ten pocit neistoty, kedy netušíme, či sa mu naozaj páčime a či sú naše sympatie vzájomné. Ak chcete vedieť, aké sú skutočné pocity muža, jednoducho sledujte jeho gestá. Tie totiž dokážu napovedať viac než si myslíte. Pozrite si nasledujúcich  7 mužských gest, ktoré vám odhalia ich pravé pocity či úmysly.

Uhládza si alebo strapatí vlasy

 

brightside.com
brightside.com

Tieto gestá naznačujú, že si muž snaží dodať sebaistotu. Ak zbadáme atraktívneho človeka, inštinktívne sa začneme upravovať, napríklad prečesávať si vlasy. Toto isté pravidlo však platí aj pre ženy.

Ruky si kladie blízko ku pásu

 

 

brightside.com
brightside.com

Ak si muž položí svoje ruky blízko bokov, napríklad, uložením do vrecák na nohaviciach alebo ak si položí v blízkosti pásu, tento signál nám napovedá, že si  muž chce dokázať svoju silu. Prejavuje sa to taktiež pri sedení, ak sú mužove nohy príliš ďaleko od seba.

Snaží sa obsadiť čo najviac miesta

brightside.com
brightside.com

V zvieracej ríši, keď v boji  vyhráva samček nad samičkou, začne sa pýšiť a nadnášať. Hlavným znakom je aj vystrkanie peria či srsti. Robia to kvôli tomu, aby vyzerali čo najväčšie a najmohutnejšie. Podobný prípad sú aj muži v prítomnosti žien, ktorí chcú zaujať na prvý pohľad.

Osvojuje si otvorený postoj

brightside.com
brightside.com

V spoločnosti si podvedome osvojujeme viac otvorený postoj k ľuďom, ktorých považujeme za atraktívnych. Poväčšine si ľudia pri otáčaní sa  nevšimnú človeka, ktorému čelia. Pozorujte preto aj smer chodidiel.

Výrečnosť

brightside.com
brightside.com

Všímajte si momenty, kedy začína byť muž výrečnejší. Ak je to práve vtedy, keď ste v jeho dosahu a blízkosti, znamená to, že vás chce ohúriť.

Opakuje vaše pózy

brightside.com
brightside.com

Všímajte si, či sa  vás muž snaží napodobňovať. Či už ide o držanie tela alebo celkové pózovanie, je to znak snahy o pochopenie a zároveň sa snaží nájsť niečo, čo máte obaja spoločné.

Jeho správanie je intenzívnejšie

brightside.com
brightside.com

Všímajte aj si jeho tvár. Ak sa mužovi naozaj páčite, výraz na jeho tvári bude otvorený a priateľský. Jeho pohľad zas milý a láskavý, naznačujúci očarenie. Ak je nervózny či hanblivý, často uvidíte na jeho lícach rumenec.

zdroj: babskeveci.sk (LT), brightside.com

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: