8-ročné dievčatko vyhodili z kresťanskej školy. Keď zistíte dôvod, budete šokovaní

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: unsplash

Osemročné dievčatko bolo údajne vylúčené z kresťanskej školy. Dôvodom malo byť, že povedala, že je zamilovaná do druhého dievčatka.

Ako uvádza portál Mirror, jej mama Delanie Shelton tvrdí, že si ju zavolala zástupkyňa riaditeľa kresťanskej školy Rejoice Christina School v Owasso neďaleko Tulsy po tom, čo na ihrisku urobila dcéra Chloe. Povedala, že sa jej potom jej dieťa so slzami v očiach opýtalo: “Má ma Boh stále rád?” Potom, čo jej vedenie školy povedalo, že Biblia “povoľuje” len vzťah medzi mužom a ženou.

Foto: unsplash

Teraz musí nájsť inú školu

Delanie uviedla, že okrem Chloe zo školy vyhodili aj jej 5-ročného brata. Teraz čelí hľadaniu nových škôl pre obe svoje deti po tom, čo sa skončí pandémia. “Zástupkyňa riaditeľa sa ma opýtala, ako sa cítim, keď sa dievčatám páčia dievčatá. Povedala som, že ak mám byť úprimná, myslím si, že je to v poriadku, ak sa dievčatám páčia dievčatá. Bola šokovaná a zdesená,” povedala.

Učí svoje deti

“Vyhodili moje deti z jedinej školy, ktorú poznali, preč od učiteľov a priateľov kvôli niečomu, čo moja dcéra vôbec nechápe.” Delanie povedala, že sa snaží vychovávať svoje deti k tomu, že ľudia môžu milovať toho, koho chcú bez ohľadu na pohlavie. “Čokoľvek ich urobí šťastnými, malo by to byť umožnené. Bola rozrušená, plakala a pýtala sa ma, či ju Boh stále miluje.” Škola tiež údajne povedala, že vzťahy medzi žiakmi nie sú tolerované.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: