83-ročná Brigitte Bardot šokuje svojimi vyjadreniami: ,,Keď idete za mužom na izbu, dobre viete, prečo. Herečky, ktoré sa sťažujú na sexuálne obťažovanie, sú pokrytecké a smiešne!“


Určite ste zaznamenali, že hollywoodske hviezdy sa rozhodli vzoprieť sa a bojovať proti sexuálnemu harašeniu. Síce sa o zvýšenie povedomia o tomto probléme snaží veľké množstvo hviezd, vyzerá to tak, že nie všetkým tento problém prekáža. Príkladom je napríklad bývalá svetová modelka a herečka Brigitte Bardot, ktorá svojimi nedávnymi vyjadreniami šokovala širokú verejnosť. 

K Bardot sa pridali aj ďalšie hviezdy. Herečka Pamela Anderson má vo svojom názore na sexuálne obťažovanie jasno: “Keď idete do niečej izby, viete, načo tam idete.“ Rovnako Catherine Denevue a ďalších približne 100 francúzskych žien podporuje právo mužov obťažovať ženy.

#brigittebardot

A post shared by Isabel Costa (@isabelfutre) on

Podľa Bardot je väčšina herečiek z filmového priemyslu, ktoré protestujú proti sexuálnemu harašeniu, jednoducho pokrytecká a smiešna. Mnohé z nich sú vraj ochotné využívať svoje ženské zbrane a flirtovať, len aby získali svoju vysnívanú rolu. Nuž a potom sa snažia pritiahnuť na seba pozornosť tým, že zo seba robia obete násilia.

Brigitte Bardot

Posted by Old Hollywood: The Days of Style & Elegance on Sonntag, 19. Februar 2017

Bon anniversaire Brigitte Bardot Happy birthday Brigitte Bardot

A post shared by Brigitte Bardot (@brigittebardotofficial) on

Herečka, ktorej meno je dodnes synonymom ideálu krásy, tvrdí, že sama nikdy nebola obeťou sexuálneho násilia ani harašenia.

#brigittebardot #vintage #1960s

A post shared by @ missbrigittebardot on

Bola poctená mužskou pozornosťou a užívala si ju plnými dúškami. Brigitte považovala za kúzelné, keď ju muži nazvali krásnou alebo jej povedali, že má pekný malý zadoček.“

#brigittebardot #women #femalemotivation #beauty #fashion

A post shared by OnlyLABeauty (@onlylabeauty) on

“Takéto komplimenty sú nádherné,“ dodáva 83-ročná herečka.

Brigitte Bardot Slams MeToo Movement : http://www.laughtard.com/brigitte-bardot-slams-metoo-movement/

Posted by Laughtard on Donnerstag, 18. Januar 2018

Brigitte nakoniec nazvala všetky príbehy herečiek, ktoré hovoria o sexuálnom obťažovaní či zneužívaní, “smiešnymi a nezaujímavými,“ pretože ony sa vraj rozhodli samy, keď vymenili pokoj a súkromie za kariéru.

Čo si myslíte o vyjadreniach bývalého (a pre niekoho i súčasného) ženského sexsymbolu? O svoje názory a myšlienky sa s nami môžete podeliť prostredníctvom komentárov.

Pozri aj: Neuveríte, čo našli po rokoch v dome geniálneho umelca Salvadora Dalího

zdroj: babskeveci.sk (Katuš), ofigenno.com


Komentáre

komentárov