9 druhov menštruácie, ktoré zažila už každá žena

Lucia Mužlová Ešte viac

Ak si však dokážete uťahovať zo seba, z kamošky a celkovo z tejto záležitosti, potom pochopíte aj dnešné príbehy. Toto je 9 typov menštruácie a každý mesiac sa modlíme, aby nás nepostihol ten posledný.


Z ničoho nič

Toto je presne ten stav, kedy nás menštruácia naozaj zaskočí a ešte nám zničí aj obľúbený kúsok spodného prádla. Jasné, je možné, že sme situáciu zle odhadli, no nikto zrejme nemá rád ten zvláštny, mokrý a nepríjemný pocit „tam dole“. Prirovnám to napríklad k nečakanej návšteve vašej drahej svokry. No neprivítaj ju s otvorenou náručou, hlavne keď si nevysávala a jej drahému synovi nedala teplú večeru.


Ako žena, ktorá nevie, čo vlastne chce

Stav, kedy ani menštruácia sama nevie, čo vlastne chce. Prišla? Neprišla? Najlepšie túto situáciu vystihuje pieseň „Should I Stay or Should I Go“ od kapely The Clash. Nejedná sa o žiadny lávový prúd, no niekedy by sme boli radšej, keby to tak bolo. Aspoň by sme sa na to vedeli pripraviť.


Veľmi zvláštna konzistencia

Tu vám dá menštruácia jasne najavo, že je v plnom rozkvete. Vyzerá to síce ako miesto brutálne krvavé (zrejme nejaká nepekná vražda), no je to napodiv až hrozivo uspokojujúce. Nebojte sa, nie ste zvrátené (ako tento článok).


Fantóm

Toto je presne ten stav, keď má žena všetky príznaky menštruácie, no tá stále neprichádza a neprichádza. Teda máte kŕče, bolí vás brucho, zjedli by ste aj tonu čokolády (vlastne tonu hocičoho) a máte divné nálady, no stále nič. Veľmi nepríjemné dni, najmä keď si myslíme, že nám to mešká kvôli jednej horúcej noci spred pár dní, na ktorú si pamätáme len veľmi matne, pretože predsa všetky trápne zážitky pravidelne vytesňujeme.


Menštruácia – vtipkárka

Toto asi pozná každá jedna žena. Mala prísť, no mešká. Nakoniec, či chcete alebo nechce, podliehate panike a stresu. V hlave máte mnoho teórií a pýtate sa samé seba: „Kde do čerta je?“ Je to ako nejaká zvrátená lotéria. Keď ale príde, vyhrali ste všetko!


Prekvapivá su*a

Presný opak menštruácie vtipkárky. Táto menštruácia vám vie úplne dokonale pokaziť celý deň, dôležité stretnutie alebo proste čokoľvek, čo práve robíte. Je to veľká sadistka, ktorá sa absolútne nezaujíma o vaše plány. Kedy príde, vtedy príde.


Nikdy nekončiaca katastrofa

Tento typ menštruácie jednoducho nemá konca. Prirovnať by sme to mohli k nevlastnej mame, ktorá sa len tak z ničoho nič zjaví vedľa vášho rozvedeného otca a nakoniec nikdy neodíde. Prípadne k návšteve, ktorú by ste už najradšej vyprevadili, no stále sa nemá k odchodu. Keď už na 7 alebo 8 deň sedíte na záchode a hovoríte si, že by bolo načase, aby to konečne skončilo, vaša menštruácia si len povie: „Áááále, možno sa predsa len ešte chvíľu zdržím, dám si ešte jedno kolo a potom pôjdem.“ Fakt dík!


Krátka a úžasná

Toto je ten najkrajší vzťah, aký sa vám podarí kedy vybudovať. Oproti nikdy nekončiacej katastrofe je to úplný opak. Príde ako ten najslušnejší hosť, príjemne pokecáte, dlho sa nezdrží a zdvorilo odíde. Nie je príliš vlezlý, ani úlisný a celkom sa to s ním dá vydržať. Veľmi vzácny druh, takmer ohrozený. Obávam sa, že ak ešte nevyhynul, určite mu vyhynutie hrozí!


Zabite ma prosím!

Opäť úplný opak krátkej a úžasnej menštruácie. Ak zažívate tento typ menštruácie, mali by sa všetci od vás držať čo najďalej. Keď raz príde a vy pocítite tú ukrutnú bolesť a nezvyčajné utrpenie, nechcete veriť tomu, že toto budete od teraz zažívať každý jeden mesiac po dobú niekoľkých rokov. Poraziť ju môžete tabletkou proti bolesti, no to neodporúčame, pretože o pár hodín udrie ešte o to silnejšie!


Pozri aj: 20+kráľovských tajomstiev! Toto ste o vojvodkyni Kate Middleton ani len netušili. Najviac ma prekvapilo, akú mala prezývku, keď chodila do školy

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: