Úzke sukne a veľké klobúky. 9 vecí, ktoré na vešiaku vyzerajú dobre, no pri nosení spôsobujú samé problémy

Gabriela Kinčoková Ešte viac

Podľa štúdie až 60% ľudí šlo v živote na bezhlavé nákupy. To sú tie nákupy, kedy si jednoducho kúpite niečo, čo si oblečiete ešte 2-krát v živote a potom to viac nenosíte. V ten moment je to však vec, bez ktorej z obchodu jednoducho neodídete! Časom však svoje rozhodnutie začnete ľutovať. V tomto článku vám ukážeme 9 vecí, ktoré by ste si určite nemali kupovať počas bezhlavých nákupov.

#1 Veľké klobúky

Klobúk je jeden z doplnkov, ktorý dokáže zmeniť celý váš outfit. Budete v ňom vyzerať veľmi žensky a trendy. Avšak taký klobúk so sebou prináša aj veľa nevýhod. Nepriateľom veľkých klobúkov je počasie. Pri väčšom vetre môže byť klobúk viac na obtiaž. Klobúky tiež môžu byť veľmi široké a to je problém hlavne ak cestujete verejnou hromadnou dopravou.  Môžete s ním prekážať ostatným ľuďom. Vhodnou alternatívou sú v tejto dobe veľmi obľúbené baretky. Baretky si vyberajte hlavne v správnej veľkosti a uvidíte, že váš outfit oživia omnoho viac.

View this post on Instagram

27 agosto 2018

A post shared by Erika Gueli 💔🥀🔪 (@____gue) on

# 2 Kabáty s 3/4 rukávmi

Kabáty s 3/4 rukávmi vyzerajú elegantne práve s koženými rukavicami v rôznych farbách. Nevýhodou takéhoto kabátu je, ak rukavice nemáte. Chlad a vietor vás budú popod rukávy mraziť na celom tele. Práve preto je vítaná kombinácia práve s rukavicami, ktorá vyzerá dobre a navyše vás zahreje! Lepším variantom je kúpiť si klasický kabát s dlhými rukávmi, ktorý je oveľa praktickejší.

#3 Úzke sukne

Úzke sukne krásne opíšu ženskú postavu a zvýraznia to, čo je na žene krásne, no existuje veľa dôvodov, prečo práve úzke sukne nenosiť. Okrem toho, že nie sú príliš pohodlné a sedenie v nich môže byť pomerne náročné, je určite ďalšou veľkou nevýhodou, že žena v nej môže pôsobiť neforemne a na pohľad nie veľmi príjemne. Úzke sukne môžete nahradiť oveľa príjemnejším variantom a to napríklad midi sukňou. Aj napriek tomu, že je širšia dokáže na žene vyzdvihnúť tie krásne krivky, ktoré by mala ukázať.

View this post on Instagram

Sunday’s best in this classic yet fun outfit! Combining neutral pieces offer a sophisticated look, and adding metallic details make it all the more stylish 💕 Look do culto clássico mas divertido! Combinar peças neutras permite criar um look sofisticado e adicionar itens metálicos o torna muito mais estiloso 💖 #sundaysbest #ootd #miamiblogger . . . . . . . . #miamifashionblogger #miamistyle #miamiinfluencer #atmdd #ootdfashion #lookdodia #modaevangelica #evangelicacomestilo #evangelicasnamoda #evangelicastop #classicstyle #classyandfashionable #petiteblogger #modestfashion #lookdoculto #discoverunder10k #atmdd #midiskirt #styleinspo #wiw #stylediaries #modestfashionblogger #whatiamwearing #bloggerstyle #realoutfitgram #sundayoutfit #churchoutfit

A post shared by Carolina | Style Blogger (@caroldemauro) on

#4 Príliš dlhé kabáty

Dlhé kabáty pôsobia veľmi elegantne a sú symbolom luxusu. Nevýhodou dlhého a pekného kabátu býva väčšinou cena a to najmä v prípade,  ak chcete aby bol kabát naozaj kvalitný. Takýto kabát na bežné nosenie sa dokáže veľmi rýchlo ušpiniť.  Sú teda pekné, no nepraktické. Nahradiť ich môžete kabátom s dĺžkou po kolená, ktorý by určite nemal chýbať v šatníku každej ženy.

https://www.instagram.com/p/Bm-v1RJhdcl/?tagged=coat

#5 Veci s odhalenými ramenami

Či už ide o šaty alebo topy s odhalenými ramenami, ženy v nich vyzerajú naozaj skvelo! Pôsobia naozaj žensky a nevinne. Avšak práve táto vec má v sebe ukrytých viac nevýhod ako výhod. Dávať si neustále pozor na každý pohyb a kontrolovať, či neukazujete niečo viac nie je dvakrát príjemné. To patrí medzi tie najväčšie nevýhody. Kúpte si top, ktorý odhaľuje napríklad len jedno plece, prípadne je výstrih upevnený gumou. Budete pôsobiť stále žensky, pôvabne a aj tajomno.

https://www.instagram.com/p/BYJ4n3-AA_w/?tagged=exposedshoulders

#6 Krátke bundy

Najmä v zime by ste mali dobre zvážiť kúpu kratších bundičiek. Môžu vám spôsobiť zdravotné problémy a tiež vždy nemusia vyzerať dobre na každej postave. Pri každom pohybe sa vám môžu vysunúť ešte vyššie. Preto skúste vymeniť tieto krátke bundy za bundy strednej dĺžky. Ak sa však aj tak nebude chcieť vzdať tejto dĺžky, oblečte si pod ňu rolák alebo dlhší sveter.

https://www.instagram.com/p/Bm-09e7gi44/?tagged=bomber

#7 Roztrhané džínsy

O tom, že roztrhané džínsy sú každým dňom podľa mnohých viac in nemusíme hovoriť. Je možné ich nájsť v každom obchode, do ktorého vojdete. No aj nosenie týchto džínsov má veľa nevýhod, ktoré by ste mali zvážiť predtým, než sa rozhodnete jedny si zadovážiť. Treba myslieť nato, aké veľké diery chcete. Pri príliš veľkých dierach je možné, že pohybom sa ešte zväčšia a rifle tak budú po pár týždňoch nepoužiteľné. Práve preto nahraďte príliš roztrhané džínsy klasickými a dotvorte si diery sami. Ak ani tento variant nie je dosť dobrý, odporúčame kúpiť rifle s čo najmenšími dierami, ktoré nosením zväčšíte, ale prekážať to nebude.

#8 Šaty s príliš veľkým výrezom na boku

Tento bod sa spája hlavne s večernými šatami, ktoré môžete využiť najmä na akcie, ako sú plesy alebo rôzne večierky. Šaty, ktoré budú mať príliš veľký výrez, môžu pôsobiť lacne a veľmi extravagantne. Pri takýchto šatách by ste ľuďom okolo seba mohli ukázať omnoho viac, než by ste chceli. Takýto výrez na šatách pôsobí sexy a je veľmi ženský, avšak keď je v správnej výške.

#9 Vzdušné sukne

Sukne, ktoré sú vyrobené z veľmi ľahkého materiálu je možné nosiť výlučne, keď nefúka vietor. Dokážete ich nájsť v rôznych vzoroch a farbách, avšak vo veternom počasí sú veľmi nepohodlné. Neustále si ich musíte pridržiavať rukami. V prípade, že sa týchto sukieň vzdať nechcete, odporúčame kúpiť si takú, ktorá bude mať užšiu podšívku a tak keď vrchnú časť zodvihne vietor, vy neukážete to, čo nechcete.

Každý má v šatníku veci, ktoré si kúpil a mal ich oblečené asi raz v živote. Skúste možno práve dnes tie veci vybrať a obliecť si ich. Skombinujte ich s niečím obľúbeným a možno vznikne váš nový obľúbený outfit.

Pozri aj: Dlhé nechty, ploché bruško a príliš výrazné obočie. Toto je 15 vecí, ktorými muža určite nikdy neočaríte

Gabriela, adme.ru

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: