92-ročná babička sa prvýkrát stretla so svojou len 2-dňovou pravnučkou a bolo to naozaj dojímavé. Pozrite sa prečo


Z tejto fotografie doslova srší neuveriteľná láska. V dňoch, keď v správach väčšinou vidíme len tragédie alebo politické frašky, je takáto správa naozaj pohladením na duši. Scott Martin je otecko malej dcérky, ktorý zachytil túto nádhernú momentku.

Jeho 92-ročná babička sa stala prababičkou a dočkala sa svojej prvej pravnučky. Dievčatko sa volá Penelope a na tejto fotografii má 2 dni. Ako povedal Scott, bol to jeho najkrajší deň v živote, pretože mohol vidieť tieto dve osoby spolu.

great-grandmother-92-year-old-meets-two-day-old-great-granddaughter-penelope-millie-scott-martin-1
huffingtonpost.com

Pozrite si aj dojímavé video, na ktorom môžete vidieť malinkú Penelope v brušku, ktorá zapózovala a takto pekne zatlieskala.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.),  huffingtonpost.com


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));