Adele schudla viac ako 44 kilogramov. Jej fitness tréner prezradil 3 kľúčové body, ktoré dodržiavala

Foto: Instagram (petegeracimo/adele)

Keď Adele zverejnila fotografiu zo svojej oslavy narodenín, mnohí ľudia zostali šokovaní. Niektorí jej písali, že to ani nie je ona, no nedá sa poprieť, že obľúbená speváčka priam výrazne schudla.

Keď 32-ročná hviezda zverejnila fotografiu, ľudia boli neuveriteľne prekvapení. Nakopili sa jej pod ňou fotografie od mnohých fanúšikov, ale aj známych osobností, ktorých ich premena skutočne šokovala. Adele schudla podľa portálu Insider viac ako 44 kilogramov. Väčšina ľudí sa zhodla v tom, že Adele vyzerá priam neuveriteľne dobre. Napriek tomu, že sa našlo veľmi veľa ľudí, ktorí hovorili o tom, že Adele vyzerala predtým lepšie a aj o tom či to bolo celé najlepšie pre jej zdravie, našiel sa jeden človek, ktorý veľmi dobre vie, čo robí.

S Adele pracoval štyri roky

Jej bývalý osobný tréner Pete Geracimo, ktorý s Adele pracoval štyri roky v Londýne, kde začínala svoju cestu k fitnessu predtým, než sa presťahovala do Los Angeles. Pre portál prehovoril o niekoľkých trikoch, ktoré môžu ženám pomôcť vypracovať sa tak, ako sa vypracovala Adele. 48-ročný Pete tvrdí, že najdôležitejšie je nikam sa neponáhľať, pokiaľ ide o cvičenie. Všetko má svoj čas. “Moja hlavná rada každému, kto chce vo svojom tele urobiť zdravé zmeny, je plne sa oddať celému procesu, ale zároveň byť trpezlivý,” povedal pre Insider.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Pete Geracimo (@petegeracimo),

Musíte ísť na to pomaly a postupne

“Rýchle výsledky aj rýchlo zmiznú. Keď to robíte pomaly a postupne, jednoznačne vydržia dlhšie.” Taktiež povedal, že pokiaľ niekoho zmena u Adele inšpirovala, môže si byť istý, že to nie je až také ťažké dosiahnuť. Podstatná je viera v seba samého, dôslednosť a taktiež aj disciplína. Podľa neho existujú tri kľúčové faktory úspechu.

  1. jesť vyvážene a mať presný jedálniček
  2. pravidelne cvičiť, zvyšovať frekvenciu a vyjsť zo svojej komfortnej zóny
  3. kvalitný spánok, aby si telo oddýchlo

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Adele (@adele),

Je to ľahšie, ako by ste si mysleli

Podľa Petea je to ľahšie, ako by sme si mysleli. Tvrdí, že cvičenie a zlepšenie zdravého životného štýlu by malo byť niečo príjemné. “Cvičenie má v konečnom dôsledku zlepšiť a doplniť váš každodenný život. Verím, že výber cvičenia sa musí prispôsobiť tak, aby vyhovoval danej osobe a nie naopak. nemá zmysel niekoho nútiť do niečoho, čo nechce, keď v tom nebude žiadny radosť, bude to mučenie,” povedal. Verí taktiež, že pri cvičení musí byť aj určitý druh zábavy a práve preto sú jeho tréningy plné smiechu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Adele (@adele),

Vyhýbajte sa doplnkom

Tiež si myslí, že ľudia by sa mali vyhýbať rôznym doplnkom pri cvičení. “Nepropagujem žiadne doplnky, prášky ani tabletky. Preferujem skutočné jedlo a zdravý, rozmanitý spôsob stravovania. Je to oveľa jednoduchšie, ako si myslíte.” Čo sa týka konkrétneho cvičenia s Adele, Pete povedal, že bolo veľmi ťažké nájsť vhodný čas, čo však nie je prekvapujúce. “Vzhľadom na to, kto to je, bolo rozvrhnutie času veľmi zložité, pretože neustále potrebovala byť na viacerých miestach naraz.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Adele (@adele),

Povedal, že keď mala dobrý týždeň, chodila na tréningy trikrát. Jej tréning však bol rôznorodý. “Vždy sa líšili, od práce s vlastnou váhou, s činkami až cez box. Tiež sme si dávali rôzne kardio výzvy.” Pete sa rozhodol, že sa Adele zastane potom, čo sa spustila vlna kritiky na to, akým spôsobom schudla. Podľa neho pracovala na svojich cieľoch už dlho a nemala by byť za to kritizovaná.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: