Adele zmenená na nepoznanie. Ľudia na udeľovaní Oscarov nevedeli, že ide o slávnu speváčku

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: archív TASR

Nedávno sme informovali o tom, ako speváčka Adele neuveriteľne schudla. Už vtedy si mnohí ľudia mysleli, že to nemôže byť ona, ale opak je pravdou. Teraz ju najnovšie nespoznali ani na udeľovaní cien Oscar.

Ako uvádza Unilad, po odovzdávaní cien na afterparty nemohla moderátorka uveriť, že hovorí s Adele, pretože je teraz tak neuveriteľne štíhla. Adele bola len jednou z celebrít, ktoré sa veľkých osláv zúčastnili. Medzi inými sa objavil aj Jay-Z, Beyonce, Jennifer Lopez, Alex Rodriguez, Kim Kardashian, Kanye West a mnohí ďalší. 31-ročná speváčka pracuje na svojom štvrtom albume a udržiava sa celkom v úzadí.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Magazyn Gala (@magazyngala),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Adele (@adele),

48-ročná moderátorka Kinga Rusin uverejnila fotografiu s Adele, o ktorej však tvrdí, že ju najprv nespoznala, pretože schudla neuveriteľných 30 kilogramov. „Viem, že to znie neskutočne… ale začalo to rozhovorom s Adele o mojich vysokých opätkoch a ona mi odporúčala topánky, čo mala na sebe ona. Úprimne, absolútne som ju nespoznala, pretože teraz je neuveriteľne chudá. Smiali sme sa, kým mi nepovedala svoje meno. Tento rozhovor si môžem dať na piedestál spolu s rozhovorom s Rihannou. A potom to bolo totálne šialenstvo,“ napísala.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa AdeleHero (@adelehero),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Small Talk Out Now (@katycatsclip),

Nový album od Adele má prísť niekedy počas tohto roka, takmer päť rokov od vydania posledného albumu. Prichádza to tiež po rozvode so spevákom Simonom Koneckim, otcom jej sedemročného syna Angela. Adele nedávno v príspevku na Instagrame povedala, že prvýkrát po desiatich rokoch je pripravená cítiť svet okolo seba a hľadať ho. „Buďte k sebe láskaví, sme len ľudia, kráčajte pomaly, položte telefón, pri každej príležitosti sa smejte nahlas. Naučte sa skutočne milovať seba. Ja som si uvedomila, že je to viac ako dosť,“ napísala.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: