Agenta 007 bude prvýkrát v histórii hrať žena. A to nie hocijaká

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: archív TASR

Agent 007 je legendárna postava, ktorú do teraz hrali iba muži. Každý filmy dobre pozná, sú plné akcie, no nechýba aj romantika, zápletka a samozrejme strhujúce momenty, ktoré vás do každého jedného filmu pohltia. Agentov si už zahrali herci ako Sean Connery ale aj Daniel Craig. Práve toho vystrieda žena.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @quantum.of.bond on

Ako informovala TASR, Daniela Craiga v úlohe agenta 007 nahradí britská herečka Lashana Lynchová (31). Ako napísal v pondelok rakúsky denník Der Kurier, o tom, kto Craiga nahradí v roli Jamesa Bonda (51), sa špekulovalo odvtedy, ako agent ohlásil odchod do dôchodku. Podľa denníka Guardian sa však Craig ako James Bond objaví aj v novom filme, nie však už ako agent 007.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Red Boy (@redboyfr) on

O tom, že Lynchová, ktorá má jamajský pôvod a objavila sa napríklad v tohtoročnom americkom akčnom filme Captain Marvel, sa stane agentom 007, informoval v nedeľu britský denník Daily Mail.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lashana Lynch (@lashanalynch) on

S Lynchovou sa začne nová éra bondoviek – nebude totiž len prvou ženskou predstaviteľkou, ale i prvou osobou černošského pôvodu, ktorá rolu agenta 007 stvárni. To podľa denníka Der Kurier upokojí kritické hlasy, ktoré tvrdili, že postava Jamesa Bonda nezodpovedala duchu súčasnej doby.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: