Aj hviezdy vedia čo nám pristane! Toto je ten správny strih podľa znamenia zverokruhu: Ryby nedajú dopustiť na…

Monizz Ja žena

Na každú ženu to prichádza v pravidelných intervaloch – túžba zmeniť účes. Niekedy experimentujeme ako divé, inokedy nechávame cestu priemernosti a radšej nevynikáme z davu. Všetko má čosi do seba. No pozrite sa, aké účesy by sme mali nosiť, ak by sme sa riadili hviezdami.

Baran

pixabay.com

Tieto dámy sa nemusia báť toho, čo majú na hlave, pretože dôležitejšie je pre nich to, že vnútri ju majú plnú všeličoho iného. Z tohto hľadiska sú pre ne ideálne jednoduché účesy, kratšie strihy po plecia alebo účesy, ktoré si nevyžadujú každodennú a už vôbec nie dlhú úpravu. Uprednostnite objem.

Býk

pixabay.com

Dámy v znamení býka by nemali riskovať, pretože nebudú mať trpezlivosť na úpravu príliš veľkej extravagancie a je dosť možné, že ich aj rýchlo omrzí a budú chcieť okamžite zmenu k niečomu štandardnejšiemu. Dojem vážnosti a profesionality, ktorý je pre ich osobu taký dôležitý, najlepšie vzbudia účesom pod plecia a rovným strihom.

Blíženci

pixabay.com

Blíženci si môžu dovoliť tisíce účesov a po týždni sa im aj tak žiaden nebude páčiť. Vďaka tvorivosti týchto žien sa na ich hlave objavujú rôzne farby, strihy ale aj nevšedné kreácie. Najlepšie im však pristanú jednofarebné vlasy a kratšie strihy.

Rak

pixabay.com

Pre ženy v znamení raka platí, že neradi menia štýly. Veľmi múdro uprednostňujú strihy vyznačujúce sa určitou symetriou a rovným vrstvením. Pristanú im však aj strihy do postupna, preto sa netreba báť maličkej zmeny.

Lev

pixabay.com

Levice milujú hrivy a veľké objemy a celkom logicky. Radi zvýrazňujú svoju tvár krásnou korunou a tá im skutočne aj pristane. Pre levice platí, že môžu mať na hlave prakticky čokoľvek, v čom sa cítia dobre. Podstatné je, aby mal účes formu, objem a vzbudzoval pocit sebavedomia.

Panna

pixabay.com

Panny si vlasy často farbia, no neodvážia sa ísť ďalej. Nových strihov sa obávajú, preto experimentujú hlavne s farbami a odtieňmi. Na ich hlavách  často vídať rôzne viacfarebné variácie. Nosiť by však mali skôr praktické a pohodlné strihy, medzi nimi napríklad mikádo, alebo postupný zostrih po lopatky.

Váhy

pixabay.com

Váhy menia svoj vzhľad často a vychádza to z podstaty ich znamenia. Nie sú si isté tým, či im nový účes pristane a tak ho chvíľu strpia a potom radšej rýchlo zmenia. A takto to ide stále dookola. Radi experimentujú s farbami, no v každom prípade je to dobrá cesta. Mali by preukazovať sviežosť, kreativitu a mladistvé myslenie aj v účesoch.  V tomto prípade sa teda medze nekladú.

Škorpión

pixabay.com

Tieto dámy zvyčajne neriskujú a už vôbec nie pokiaľ ide o vlasy. Z toho dôvodu im najlepšie sedia jednoduché línie, ktoré lemujú tvár, ulízané účesy, prípadne stredne dlhé vlasy. U škorpiónov len málokedy vidieť experimenty a už vôbec nie výlučne krátke strihy.

Strelec

pixabay.com

Nuž tieto ženy sú naozaj neuveriteľné, pretože svoje vlasy menia ako ponožky. Pritom im však pristane naozaj len určitý druh účesu, ktorý nepodlieha trendom ani výstrelkom. Preto by sa mali viac prispôsobiť okolnostiam a aj svojej neposednej povahe a zakotviť pri jednom jednoduchom strihu, ktorý im pristane – zväčša sú to práve krátke bob účesy.

Kozorožec

pixabay.com

Kozorožce majú tendenciu ku konzervatívnosti, preto uprednostňujú klasické strihy a účesy. Neexperimentujú s farbami a nosia len to, čo sa im osvedčilo. V ich prípade to je tá najlepšia voľba. Symetrické strihy, dlhšie vlasy a takmer žiadne vrstvenie ani úprava. To je to, čo im najviac sedí.

Vodnár

pixabay.com

Ideálny strih pre vodnárky je čo najextravagantnejší! Majú radi život, farby, objem a vôbec im nevadí, keď musia pred zrkadlom stráviť celé ráno. Vlasy si budú upravovať a česať až kým nebudú spokojné. Aj z tohto dôvodu im pristane takmer všetko. Pretože to jednoducho vedia.

Ryby

pixabay.com

Ryby majú hlavu plnú fantázií, ktorá sa však neodráža na ich účese. Vyznačujú sa tým, že im pristanú elegantné strihy, dlhé alebo vlnité rovné vlasy, ktoré z nich robia éterické bytosti. Neradi si hrivu upravujú, no ak musia, vedia to dokonale.

Pozri aj: Chcete vyzerať ako módna ikona? Toto je TOP 15+ farebných kombinácií, ktoré by mala poznať každá správna nákupná maniačka

zdroj: babskeveci.sk

0
Komentovať (0)