Ak budete aspoň 100 dní spať 9 hodín denne, táto spoločnosť vám zaplatí pekný balík peňazí

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: pexels

Čo by ste povedali na to, že sa dobre vyspíte minimálne 100 dní a ešte za to dostanete aj zaplatené? To, že spánok je veľmi dôležitý všetci dobre vieme, no často sa stávame obeťami vlastného vyťaženia a okrem jedla, nemáme čas ani sa dobre vyspať.

Foto: publicdomainpictures

Indická spoločnosť Wakefit hľadá dobrovoľníkov, ktorí budú 100 dní spať 9 hodín každý deň. Táto firma sa snaží o skvalitňovanie spánku, ktorý je pre naše telo veľmi dôležitý. Závisí od neho naše zdravie, nálada aj psychika. Keďže sa chcú neustále posúvať, hľadajú dobrovoľníkov, vďaka ktorým získajú veľmi dôležité dáta, ktoré môžu ďalej využiť pre výskum a zefektívnenie práce.

Keď sa človek do tejto zaujímavej výzvy zapojí, na konci môže dostať až 1260 eur. To je snáď práca snov! Tzv. Sleep Intership je program zameraný na zdravý spánok a vyzdvihuje všetkých, ktorí ho propagujú. Ste však vhodný kandidát?

Mali by ste mať ukončené vysokoškolské vzdelanie, mali by ste mať radi spánok, váš spánkový režim by mal byť už teraz pravidelný, min 8 hodín denne a mali by ste byť schopní zaspať do 10-20 minút od kedy si ľahnete do postele. Tiež by ste mali mať radi čisté periny a ak máte zmysel pre humor, povolené a priam aj žiadané je nejaké pekné a vtipné pyžamo. Všetky údaje o vašom spánku sa budú zaznamenávať.

Chrápanie sa však považuje za veľkú nevýhodu! Viete si predstaviť takúto prácu snov? Viac informácií nájdete TU.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: