Ak ich zraníte, už vám nikdy nebudú veriť. 4 znamenia zverokruhu, ktoré môžete sklamať len raz, no je to navždy

Foto: pexels

Viete, ako sa hovorí o sklamaní? Sklam ma raz, tvoja chyba. Sklam ma druhý raz, moja chyba. Všetko je to však primárne len o dôvere. Je preto jasné, že keď sa na to raz zameriate, budete si vyberať, komu môžete veriť. Vlastne, začať by ste s tým mali už teraz.

Existujú ľudia, ktorí sú prirodzene až príliš dôverčiví. Naopak sú ľudia, ktorí neveria vôbec nikomu. To platí aj pri znameniach. Keď príde na to, ktoré znamenia sú dôverčivé a ktoré naopak stačí sklamať len raz a už sa vám otočia chrbtom, je to jednoduché. Hoci, opäť raz opakujeme, že to nemusí byť vždy pravidlom.

Vodnár

Foto: unsplash

Vodnár si od ľudí nedrží odstup, no keď ho raz sklamete, môžete si byť istý, že vás úplne a totálne odpíše. Keďže je pre vás určite dôležité, aby ste v ľuďoch vzbudzovali dôveru, pri tomto znamení sa vám to nepodarí. Stačí len malý krok vedľa a skončili ste. Nie sú veľmi stvorení na odpúšťanie a vedia žiť aj bez toho, aby mali pri sebe blízku osobu. Práve preto je viac, než len jasné, že tu veľmi nepochodíte, pokiaľ hľadáte niekoho, kto vám všetko odpustí.

Baran

Foto: unsplash

Baran je veľmi tvrdohlavé a veľmi vznetlivé znamenie. Stačí len chvíľka a totálne vybuchne, pritom nezáleží na tom či ide o maličkosť, alebo o dôležitú vec. Berie to úplne narovnako a na ľahkú váhu vo svojom živote neberie nič. Všetko sa ho bytostne dotýka a ako sa hovorí “ťahá si to na seba”. Jeho špecialitou však je, že hneď prestane dôverovať ľuďom, keď ho sklamú. A jeho teda sklame takmer všetko.

Býk

Býk je veľmi citlivé znamenie, ktoré má v sebe aj poriadnu dávku tvrdohlavosti. Práve preto je viac, než len jasnejšie, že keď ho sklamete, nebude sa na vás už nikdy pozerať tak ako predtým. Je zvláštne, že napriek všetkým veciam navôkol ho ovplyvňuje v prvom rade to, ako sa k nemu ľudia správajú. Ťažko si hľadá kamarátov, pretože je typický tým, že sa stará sám o seba a keď sa na neho niekto vykašle, už to pre neho stráca význam.

Foto: pexels

Strelec

Strelec je veľmi obľúbený v kolektíve, teda má okolo seba množstvo ľudí. To je príležitosť na to, aby ho kedykoľvek niekto sklamal. Vzhľadom na to, že je spočiatku vždy veľmi dôverčivý, nakoniec sa stane, že ho niekto bez ohľadu na všetko sklame. A potom je schopný odstrihnúť zo svojho života naozaj každého. Dávajte si preto pozor na to, aby ste človeku v tomto znamení neublížili.

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: