Ak máte na niektorom z týchto 7 miest znamienko krásy, mali by ste vedieť, že o vás môžu veľa prezradiť


Materské znamienka alebo znamienka krásy. Nech už sa nazývajú akokoľvek, priťahujú pozornosť nášho okolia. Správny pozorovateľ vie na základe miesta, kde sa naše znamienko krásy nachádza, odhaliť kus z našej osobnosti. Máte aj vy znamienko krásy? Pozrite sa, čo o vás hovorí.

0
indiatimes.com

Záleží to len na vás. Verte či nie, znamienka krásy sú pre niektoré kultúry fyzickými talizmanmi. Vo východných krajinách sú znamienka krásy posolstvom pre ich nositeľov. V Číne zas pridávajú ženám na kráse. V minulosti boli dokonca muži ochotní za ženu so znamienkom krásy zaplatiť viac. Samozrejme len v prípade, že si ju išli vziať za manželku. V našej kultúre sa znamienkam krásy neprikladá veľká dôležitosť, no možno vás prekvapí, čo všetko o vás dokážu povedať.

Znamienko krásy na sluche

1
depositphotos.com

Ak máte znamienko pri svojich sluchách, resp. v línii, kde vám končí obočie, znamená to, že ste človek, ktorý rád cestuje a darilo by sa mu v cudzích krajinách. Túlavé topánky však nemáte len pre potešenie, ale aj pre lepšiu budúcnosť. Váš cestovateľský duch vám môže zabezpečiť krásny život, pokiaľ sa ho rozhodnete prežiť v zahraničí.

Znamienko krásy na koreni nosa

2
depositphotos.com

Ak máte znamienko krásy na koreni nosa, resp. v oblasti medzi obočím, môže to znamenať, že vás v živote čaká sľubná kariéra. Bude sa vám dariť nielen finančne, ale vaša práca vás bude aj napĺňať a prinášať vám potešenie.

Znamienko krásy pod obočím

3
depositphotos.com

Ak máte znamienko krásy medzi okom a obočím, znamená to, že ste adaptabilná osobnosť a dokážete dobre vychádzať s ľuďmi. Takisto nájdete vždy spôsob, ako urovnať konflikty a ľudia vás často považujú za vodcu a dôveryhodnú osobnosť.

Znamienko krásy nad perou

4
depositphotos.com

Ľudia s týmto druhom znamienka sú považovaní za veľmi príťažlivých a atraktívnych. Okrem toho, že opačné pohlavie priťahujú fyzicky, sú však aj mimoriadne prívetiví k svojmu okoliu a popularite sa tešia najmä v kruhu svojich blízkych. Často sú to ľudia, ktorí si dávajú záležať na tom, čo konzumujú a okrem toho sa o seba aj radi starajú.

Znamienko krásy na lícnych kostiach

5
depositphotos.com

Ak máte znamienko krásy na lícnej kosti, znamená to, že ste celkom silná a autoritatívna osobnosť. Ľudí s takýmto znamienkom v minulosti považovali za vodcov. Väčšinou sú nositelia tohto znamienka úspešní a neraz dokážu stúpať do výšok a plniť si sny.

Znamienko krásy na dlani

6
brightside.me

Znamienka krásy na dlani sú charakteristické pre ľudí, ktorí preferujú stabilitu. Len zriedkakedy sú strojcami problémov a často vynikajú v ekonómii alebo prírodných vedách.

Znamienko krásy na chodidlách

7
depositphotos.com

Znamienka krásy na tomto mieste sa objavujú u ľudí, ktorí zbožňujú všetko nové, milujú cestovanie a užívajú si vymoženosti toho, čo svet ponúka. Či už je to dobré jedlo, zábava alebo poznanie, ich otvorenosť voči svetu je na ich okolie nákazlivá a ľudia s nimi preto radi prichádzajú do komunikácie.

Pozri aj: Muž dal do črepníka štyri tenké plátky paradajky. Pozrite sa, čo sa stalo po 12 dňoch

zdroj: babskeveci.sk (Monika), brightside.me


Komentáre

komentárov