Ak ste sa narodili v tomto znamení, možno ste skrytý génius! Ak ste si mysleli, že ide o Váhy, ste na omyle!

Monizz Ešte viac

Najinteligentnejší predstavitelia ľudstva sú predstaviteľmi troch znamení zverokruhu. Ani jeden sa v ničom nepodobá na tých ďalších dvoch a predsa sú v niečom rovnakí. Nejde však len o nich. Astrológovia tvrdia, že títo traja len potvrdzujú, ktoré znamenia to majú v istom zmysle celkom pekne nahnuté.

pixabay.com

Blíženci

O blížencoch hovoria astrológovia ako o najinteligentnejšom znamení zverokruhu. Merkúr ovplyvňuje ich myseľ a intelekt, no treba povedať, že nejde o géniov, ktorí majú plnú hlavu vedomostí. Naopak, blíženci bývajú zväčša prirodzene inteligentní, empatickí a majú perfektný zmysel pre detail. To z nich robí všestranne nadaných ľudí, ktorí sa dokážu uplatniť ako umelci, vedci, ale aj vynálezcovia.

Od raného detstva sú blíženci veľmi zvedaví a vynachádzaví. Vystačia si sami so sebou a problémy dokážu vyriešiť rýchlosťou svetla. Majú perfektnú pamäť na veci, ktoré ich zaujímajú. Napriek tomuto všetkému, v každodenných situáciách nie sú ktovieako pohotoví a múdri. Ani to však podľa astrológov blížencov nedehonestuje oproti iným znameniam, pretože sú najinteligentnejší zo všetkých.

pixabay.com

Panna

Panny sú intelektuálnymi sestrami blížencov, tak v pamäti, ako vo vynachádzavosti. Majú rovnakého patróna – planétu Merkúr. Oplývajú analytickou mysľou, rýchlym a jasným intelektom, dbajú a sú pozorní k detailom. To z nich robí vynikajúcich vedcov. Ak sa do niečoho pustia, nikto ich nedokáže vyviesť z omylu. Panny neplytvajú časom, všetko si utvrdzujú a kontrolujú, poznatky aplikujú do praxe. Ide hlavou proti múru, čo z nich robí nepriateľov ľudí. Tí ich často neznášajú pre ich tvrdohlavosť a neústupčivosť. Výskumy dokazujú, že väčšina svetových lekárskych elít sú panny.

pixabay.com

Vodnár

Patrónom vodnárov je planéta Urán, ktorá im podľa astrológov darovala závideniahodný rozum a stopercentnú myseľ. Vodnári idú vždy vlastnou cestou, svoj smer si vytýčia už v ranom detstve. V tomto období u nich môžete pozorovať často neobvyklé záľuby. Sú veľmi zruční a bežná práca pre nich nie je ktovieako zábavná. Preto sa uplatňujú hlavne vo výskume, kde môžu ruku k dielu priložiť iným spôsobom. Inovatívnym a hlavne vlastným. Oplývajú zvedavosťou a okolie si myslí, že sú z iného sveta. Radi sledujú technologický pokrok, sú to jednoducho rodení výskumníci.

pixabay.com

I keď sa môže zdať, že takíto ľudia sú mimo našej planéty, opak je pravdou. Práve vďaka nim máme na svete množstvo nových technológií, postupov či stále objavované novinky vo vede. To však ešte neznamená, že každý výskumník bol narodený len v tomto znamení. Pomerne veľa však áno. Ak teda máte dieťa, na ktorom badať niektoré z vlastností blížencov, panien alebo vodnárov, rozhodne ho podporujte v jeho úsilí a neutvrdzujte ho v tom, že je celkom mimo. Možno to raz dotiahne oveľa ďalej ako si myslíte.

Pozri aj: Čo vás čaká v druhej polovici roku 2017? Hviezdy pre Ryby pripravili nové prekvapenia a Váham sa bude dariť v…

zdroj: babskeveci.sk (M), takprosto.cc

0
Komentovať (0)