Ak ste v takomto vzťahu, ste šťastná žena! Toto je 6 ideálnych párov podľa znamenia v horoskope

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: unsplash

Jednou z najlepších vecí na dlhodobom vzťahu je jednoznačne ten pocit uvoľnenia, keď môžete mať na sebe len tepláky, sedieť pred televíziou a túliť sa ku sebe. Byť priateľmi a zároveň partnermi je pre mnohých ľudí to najlepšie, čo sa im môže stať.

Ako uvádza portál Elite Daily, existujú znamenia zverokruhu, ktoré sa k sebe jednoducho hodia oveľa viac ako iné. Napriek tomu, že mnohí ľudia tomu neveria, nakoniec predsa len existujú povahy, ktoré ku sebe sedia oveľa viac, ako by ste si možno mysleli. Existuje množstvo typov vzťahov. Niektoré sú viac založené na priateľstve, pri niektorých ide hlavne o vášeň. Isté však je, že vzťah by mal byť vybudovaný na silných základoch, ktoré sa nezrútia len tak zrazu ako domček z karát. Množstvo ľudí však hľadá spriaznenú dušu, hoci ju má už nejaký čas priamo pred sebou.

Foto: unsplash

Strelec a blíženci

Vždy pripravení zažiť dobrodružstvo. To je heslo, ktorým sa riadia obe znamenia, keď spolu tvoria pár. Asi preto je to jeden z najlepších, aké si len viete predstaviť. Majú otvorené srdcia aj mysle, a preto si jeden v druhom vedia nájsť dokonalú spriaznenú dušu. Žijú pre okamih a veľmi ich desí predstava, že by im niečo ušlo. Netlačia jeden na druhého a vo vzťahu sa cítia neuveriteľne slobodne, čo obaja potrebujú. Sú to bádatelia a veľmi podobne zmýšľajúce znamenia, preto tvoria priam dokonalý párik.

Býk a rak

Obe znamenia túžia po bezpečí, pohodlí a pokoji za každých okolností. Práve preto nemajú pocit, že by si navzájom mali niečo dokazovať, práve naopak. Keď sú spolu, navzájom sa upokojujú a nepotrebujú každý deň stráviť naplno a zažívať dobrodružstvá. Sú to pohodlné povahy a práve preto radi trávia čas doma a nepotrebujú sa zabávať. Možno spočiatku vyzerajú ako nudný pár, no napriek tomu im to takto vyhovuje. Tvoria spolu veľmi jemný, no zároveň úžasne vášnivý pár.

Baran a lev

Keď sú tieto dve znamenia spolu, lietajú iskry. Sú to veľmi silné osobnosti a napriek tomu sú neuveriteľne kompatibilný, práve vďaka obojstrannej dôvere a ohnivej povahe. Rozumejú si aj po sexuálnej stránke, kedy dochádza k dokonalej zhode, ale ich vášeň a ohnivá povaha sa dostáva aj mimo spálne. Hoci je možné, že sa budú veľmi často hádať, na konci dňa sú si navzájom oddaní, plní optimizmu a energie.

Foto: pixabay

Blíženci a váhy

Nečakané spojené s neočakávaným. Nepredvídateľní blíženci a nepredvídateľné váhy spolu tvoria naozaj dokonalý pár. Obe znamenia sú spoločenské a charizmatické, čiže veľmi radi randia a zbožňujú prekvapenia, ktoré radi dostávajú, ale radi aj vymýšľajú. Práve preto si dokonale rozumejú, hlavne kvôli podobnosti. S nimi sa skutočne nikto nenudí a spolu ako pár tvoria zábavnú a veľmi spoločenskú dvojicu.

Vodnár a strelec

Keď spojíte dvoch nebojácnych a zvedavých jedincov, dostanete sa na miesta, o ktorých sa vám ani nesnívalo. Nikto nemiluje experimenty tak veľmi, ako práve vodnári a strelci. Je preto jasné, že majú aj bohatý sexuálny život. Majú však medzi sebou viac ako len fyzickú príťažlivosť. Vážia si svoju individualitu a slobodu, čiže si navzájom rešpektujú osobný priestor a ich vzťah bude vždy svieži a vzrušujúci.

Foto: pixabay

Ryby a škorpióni

Vodné znamenia sú z princípu veľmi emocionálneho charakteru a práve ryby a škorpióni vnášajú všetky pocity do svojich vzťahov. Nie je to však žiadny chaos. Je to veľmi silné puto, ktorým môže konkurovať len máločo a málokto. Možno mnohým prídu ako čudáci, no vôbec to tak nie je, práve naopak. Všetko, čo spolu prežívajú, vnímajú veľmi intenzívne a práve preto im môže konkurovať len málokto. Vždy sa o sebe budú chcieť dozvedieť viac a z roka na rok bude ich spojenie silnejšie a intenzívnejšie.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: