Ak ste žena a narodili ste sa v znamení Vodnára, mali by ste o sebe vedieť toto


Venuša vo Vodnárovi vytvára osobnosť, ktorá je vo veciach lásky skutočne nespútaná a nepredvídateľná. Toto postavenie planét robí zo ženy v znamení Vodnára tak trochu osobitú a zvláštnu dámu. Je nekonvenčná so sklonmi k rebélii a rada búra predsudky. Lásku vie vyjadriť otvorene a rada rozprúdi krv v žilách flirtom, či koketovaním. Táto žena je v milostnom živote samý paradox a v zverokruhu niet znamenia, ktoré by ju v tomto ohľade predčilo. Čo vlastne robí ženy v znamení Vodnára tak komplikovanými v oblasti lásky? 

vodnar
wearandcheer.com

Ich láska nie je tajomstvom

Vždy býva pomerne ľahké rozoznať, ak je žena v tomto znamení zamilovaná. Nemá totižto príliš záujem tajiť svoje citové vzplanutie. Ešte jednoduchšie je pre ňu otvorene rozprávať o sexe a veciach týkajúcich sa milostného života. Keďže býva liberálna a otvorená všetkému novému, akokoľvek sa vám debata môže zdať odvážna, Vodnárku taká diskusia nijako nerozhádže. Býva prirodzene atraktívna a má čaro osobnosti, takže svojím zjavom zláka druhú osobu na hriešne myšlienky.

Sexuálne túžby sú však len jedným z aspektov v láske Vodnára. Ženy narodené v tomto znamení milujú zisťovať kto je ich polovička zač. Rady objavujú tajomstvá a odhaľujú aký je partner na rôznych úrovniach. Doslova sa vedia prešpikovať osobnosťou, až pokiaľ si nevytvoria z kúskov skladačky celú osobnosť. Nerobia to však vtieravo alebo so zlým úmyslom. Jednoducho sú zvedavé a chcú odhaľovať nové súvislosti.

Sú to rebelky

Rebelantská povaha Vodnára sa vo veciach lásky prejavuje aj pri výbere partnera. Do oka im padne rovnako uvoľnený a nekonvenčný partner, ktorý im nechá ich milovanú slobodu. Týmto ženám imponujú muži, ktorí sú ochotní riskovať a už na prvý pohľad sú niečím odlišní. Ak muž vydáva akési vibrácie extravagantnosti a je správne „šialený“ u tejto ženy to má vyhrané.

Čím viac si túto ženu chce partner pripútať, tým viac sa mu bude vzďaľovať. Akonáhle cíti vo vzťahu voľnosť a môže sa venovať svojim aktivitám, či priateľom, je vernou milujúcou partnerkou. Jej polovička môže v takomto prípade nadobudnúť dojem, že mu Vodnárka patrí. Ona však nepatrí nikomu a jej láska má v sebe neustále akúsi arómu prchavosti. Táto dáma sa chová v láske rovnako paradoxne ako vo všetkom ostatnom.

Ak jestvuje akési spochybnenie pravej definície lásky, je to určite Venuša vo Vodnárovi. Jedinečné nápady žien v tomto znamení a ich ochota experimentovať (aj keď ide o žiadostivú túžbu na jednu noc) sú vo vedúcej línii počas ich objavovania vo vodách lásky

Pre lásku obetujú čokoľvek

Vodnárka je dokonalým príkladom nekonvenčnosti. Dokáže byť mučeníčkou v tom, že je ochotná obetovať vlastnú povesť, len aby celému svetu dokázala, že láska existuje v najrôznejších podobách. Aj v takých, ktoré existujú mimo zaužívaných hraníc a toho, čo ostatní považujú za normálne. Je pravou bojovníčkou, pretože vie, že kvôli výhre sú potrebné aj obete.

Nevýhodou je, že jej experimentátorská a objaviteľská povaha v partnerovi môže zanechávať pocit neosobnosti, či chladu.

Ženy narodené v tomto znamení sú vtipné, pôvabne a v spoločnosti obľúbené. Ich jedinečnosť sa často prejavuje aj v rôznych neobvyklých účesoch alebo alternatívnom štýle obliekania. Výstrednosť im nerobí problém a neustále potrebujú mať niečo originálne. Kráčať s davom ich proste nebaví.

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), higherperspectives.com


Komentáre

komentárov