Aká je vaša najtajnejšia sexuálna túžba podľa znamenia zverokruhu? Pozor si dávajte na Blížencov

Lucia Mužlová Ešte viac

Každé znamenie má svoje špecifiká, výrazné črty, silné a slabé stránky. A každé z nich má aj svoje túžby, ktoré ukrýva pred svetom. Po čom túži lev či škorpión? Prezradíme vám to v nasledujúcich riadkoch.

Baran

Ak ste sa narodili v znamení barana, pravdepodobne neznesiete nudu a nemáte radi stereotyp. Milovanie si tak radi okoreníte tvrdšími praktikami. Samozrejme, len v prípade, ak s tým partner súhlasí.

Býk

Býci sú radi, keď sú vo vedení, nie sú šťastní, keď im niekto rozkazuje. Veci musia byť tak, ako chcú oni. V posteli však platia celkom iné pravidlá. V takom prípade si radi nechajú rozkázať a vysvetliť, čo sa vám páči a čo nie.

Blíženci

Pre blížencov je mimoriadne zaujímavé milovanie na nezvyčajných miestach, ako napríklad v kúpeľni či večierku. Vzrušenie z nezvyčajného miesta a možnosť prichytenia je veľkým lákadlom.

unsplash.com

Rak

Môže sa zdať, že ľudia v znamení raka sú mierumilovní a nevinní. Netvrdíme, že nie sú, ale v posteli to majú radi trochu drsnejšie. Väčšinou to však nedajú najavo hneď, otvoria sa, až keď partnerovi dôverujú.

Lev

Lev je absolútne v siedmom nebi vtedy, keď partner nezabudne na predohru a venuje jej dostatok času a pozornosti. Dôležitá je pre nich intimita a vzájomné učenie sa.

Panna

Pannám zas absolútne nevadí vzdať sa v posteli svojej slobody a plne sa oddať partnerovi. Radi vyskúšajú čokoľvek, čo partner navrhne a byť zviazaný je pre nich skutočne vzrušujúce.

Váhy

Pre váhy nie je nič vzrušujúcejšie ako švédska trojka. Tá má totiž presne tú správnu dávku hravosti a dynamiky, niekedy dokonca aj trochu súťaživosti.

Škorpión

Škorpiónovi sa najviac páči, keď má situáciu pod kontrolou. Ideálne je, ak je partner ochotný sa podvoliť všetkému, čo škorpión v spálni vymyslí. Jeho tajnou túžbou však je občas obrátiť kartu a pre zmenu sa nechať ovládať partnerom.

unsplash.com

Strelec

Pre strelca sú zas zaujímavé hračky a je ochotný okoreniť nimi akýkoľvek milostný vzťah.

Kozorožec

Kozorožec sa nesmierne vyžíva v pochvale. Nič pre neho nie je viac vzrušujúce ako vidieť, že si partner milovanie skutočne užíva.

Vodnár

Vo vodnároch sa ukrýva kúsok altruistu a vždy sa snažia o to, aby partner dosiahol orgazmus ako prvý.

Ryby

Človek v znamení rýb je rád počas milovania hore. Rád sa díva partnerovi do očí a pozoruje jeho reakcie.

Našli ste sa vo vašom znamení aj vy?

Pozri aj: Toto je výhovorka, ktorá vám ničí život bez toho, aby ste si to uvedomovali (na základe vášho znamenia)

thoughtcatalog

0
Komentovať (0)