Aká sexuálna pozícia je pre vás najvhodnejšia podľa vášho znamenia zverokruhu? Výsledok vás skutočne prekvapí

Lucia Mužlová Horoskopy

higherperspectives.com

Všetci máme svoje osobné preferencie, pokiaľ ide o intimitu. Ale vedeli ste, že veľa výstredný vecí, ktoré sa vám páčia v skutočnosti vyplývajú z vášho znamenia zverokruhu? Hlavne v mladom veku sme často experimentovali ohľadom našej sexuality, no aj vo vyššom veku ešte čo to odskúšame, aby sme nemali pocit, že máme najlepšie roky za sebou.

Dôležité je, že spolu so sexuálnym životom ide ruka v ruke aj láska a úcta. Sex je o skúmaní, zábave a blízkom kontakte s človekom, ktorého milujete. Aká sexuálna poloha vám sedí najviac na základe vášho znamenia zverokruhu?

Kozorožec: Akákoľvek pozícia so štipkou špeciálneho „korenia“

pozicieznamenia2
allpoetry.com

Kozorožec je človek, ktorý má rád keď sa v posteli trochu pritvrdí. Mierne poťahovanie za vlasy, či potľapkanie po zadku naozaj milujú. Avšak, kontrola je pre Kozorožcov veľmi dôležitá vec a ak sa s niekým intímne zbližujú potrebujú poznať hranice. Radi experimentujú a skúšajú aj veci, o ktorých ostatné znamenia nechcú ani počuť.

Vodnár: Experimentuje s vlastnými pozíciami

Vodnári sú ľudia, ktorí vás v posteli vždy prekvapia. V skutočnosti sú veľmi nepredvídateľní a nechajú vás hádať celkom dlhú dobu. Napätí ostanete možno až do najbližšieho stretnutia. Pre Vodnára je robenie stále toho istého veľká nuda a vždy potrebuje zažívať niečo nové. To je pre neho prirodzený pohon a dobrodružstvo. Jedná sa o tých najlepších sexuálnych partnerov akých by ste mohli mať, pretože sú veľmi kreatívny a nudiť sa s nimi nebudete.

Ryby: Leží na svojej strane

Ryby preferujú intimitu a chcú byť k osobe, s ktorou sa milujú čo najbližšie. Táto pozícia je ich obľúbená a jedná sa  o polohu, kedy je žena mužovi chrbtom. Počas milovania prežívajú Ryby veľké emócie, takže na ne musíte ísť trochu citlivejšie a jemnejšie.

Baran: Na psíka

pozicieznamenia4
giphy.com

Baran v intímnom vzťahu plní rozhodujúcu úlohu. Sú prirodzenými vodcami, no v spálni sa snažia o rovnováhu. Nemajú radi, keď musia svojmu partnerovi slovne vysvetľovať, čo chcú. Majú radi kompatibilitu. Čo však od Barana nečakajte je maznanie. Väčšinou si len splnia svoju povinnosť a tým pre nich milostný život končí.

Býk: Miluje polohu na lyžicu

Býk si dá poriadne na čas, čo sa týka intímneho života. Potrebujú a chcú mať detailné informácie o všetkom, čo sa v spálni bude diať a taktiež potrebujú mať pocit, že bolo o nich dobre postarané. V skutočnosti možno s Býkom nezažijete všetko, čo by ste chceli, no ak ste zamilovaný, vaše skúsenosti budú veľmi intímne.

Blíženci: Potrebuje „drzé“ reči

pozicieznamenia3
thecollectivesense.com

Blíženci sú ako otvorené knihy, no keď príde na sexuálny život, dokážu byť veľmi intímni. Dokonca by radi odskúšali sexuálny styk v trojici, nejaké hranie rolí a ich hranice sú posunuté vyššie. Majú radi, keď sa v posteli rozpráva trochu drzo alebo sprosto. Robí im to dobre, no komunikácie zo spálne a z bežného života sa veľmi líši.

Rak: obľúbená poloha je „69“

Toto je poloha, kde Rak získa všetko, čo potrebuje. To, čo dostáva rovno aj dáva ďalej. Táto pozícia mu vyhovuje počas celého života. V tom danom okamihu dávajú do intimity úplne všetko.

Lev: Má to rád postojačky

Lev je ďalšie znamenie, ktoré miluje, keď sa na neho sústredí všetka pozornosť. Milujú všetky pozície a hlavne tie, kde majú všetko pod palcom. Najradšej sa milujú v sprche a postojačky. Lev nemá rád, keď sa niekto pokúsi prevziať nad situáciou kontrolu a aj počas intimity vám to dajú patrične pocítiť. Nič mu nezabráni dostať to, čo chce.

Panna: Misionárska poloha

Panny opovrhujú tým, aby mali sexuálny styk v stoji. Oveľa radšej ležia v posteli a najradšej na chrbte. Pokiaľ s nimi budete praktizovať misionársku polohu, budú sa cítiť plnohodnotne a dobre. Táto pozícia pre nich veľa znamená , pretože je pohodlná, nemajú pri nej kŕče a hlavne, nemusia dokopy nič robiť a ani zbytočne vstávať.

Váhy: Pozícia jazdec

Váhy majú radi, keď ich muži chvália za krásu a hlavne za krásu keď sú nahé. Tiež radi prevezmú opraty počas intimity a to prostredníctvom polohy „jazdec“. Keď sú navrchu, sú veľmi divoké. Táto poloha umožňuje ich partnerom, aby ich videli v plnej kráse a taktiež vznikne zvláštna rovnováha, ktorá je veľmi intímna.

Škorpión: Jednoducho chce sex

pozicieznamenia1
higherperspectives.com

škorpión sa v posteli rád prispôsobí a je mu jedno, aká poloha to bude, hlavne že bude. Má rád sex a to kdekoľvek a kedykoľvek. Ich partner môže byť často unavený a to hlavne preto, že občas je ich intímny život naozaj pestrí a náročný. Niekedy vyžaduje sexuálny styk dokonca aj niekoľkokrát denne.

Strelec: Masturbácia

Strelci sa často ocitajú v situáciách, ktoré nie sú práve najvhodnejšie na sexuálny styk. Keď majú práve náladu, pokojne si vystačia aj s tým, keď im poskytnete potešenie vo forme masturbácie. Mali by si ale dávať pozor na to, aby sa z nejakej situácie nestala trápna situácia. Sú veľmi náruživí, no občas majú proste smolu.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), higherperspectives.com

horoskop

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: