Ako dlho by mal trvať sex, aby si ho obaja dosýtosti užili? Analýza odhalila toto konkrétne číslo

Lucia Mužlová Ešte viac

Ženy aj muži sa dopracovali k približne rovnakým výsledkom. Sex je niekoľko minútová záležitosť, no mnohých výsledné číslo prekvapí. Pozrite sa spolu s nami, či aj vy spadáte do „šedého priemeru.“

Samozrejme, výsledné čísla, ktoré prezentovala analýza na stránke Saucy Dates (korenisté rande), sú len orientačné. Určite kvôli ním nemusíte úplne prehodnotiť svoj sexuálny život. I keď, mnohých láka aspoň virtuálne nakuknúť do inej spálne. Sme lepší ako susedia? Na stránke Saucy Date mala skupinka respondentov za úlohu odpovedať len na dve zásadné otázky. „Koľko trval váš posledný sex? (Samotný styk, nie predohra).“ Druhá otázka sa týkala preferencie: „Koľko by ste chceli, aby trval váš posledný sex?“, pričom sa opäť nepočítala predohra. Je to logické, pretože predohra niekedy nemá presne stanovený začiatok.

Teraz vás necháme pár sekúnd porozmýšľať. Skúste si napísať na kúsok papiera dve čísla. Prvé číslo by bolo odpoveďou na dĺžku vášho posledného sexu, druhé by odzrkadlilo vaše želanie. A teraz ich navzájom porovnajte.

Takmer polhodina

pixabay.com

Štúdia určite ľudí poriadne zaujala, pretože sa jej zúčastnilo takmer 4-tisíc respondentov. Na základe výpočtu jej tvorcovia zistili, že ženy túžia po sexe trvajúcom 25 minút a 51 sekúnd, pričom mužská predstava sa líši len v niekoľkých sekundách. Túžia po sexe, ktorý by trval 25 minút a 43 sekúnd.

To však nie je všetko. Výsledky ukázali, ako sú na tom s mužnosťou muži z USA, Kanady či Veľkej Británie. Najlepšie z nej vyšli práve Američania, ktorým vek akosi neuberá na sile, pričom ich nasledovali Kanaďania. Briti nedopadli až tak dobre. Vrchol sexuálneho života dosahujú už v tridsiatke. Potom to s nimi ide už len dole vodou. Treba však pochváliť aj Indov, ktorí podľa výsledkov štúdie žijú aktívnym sexuálnym životom pomerne dlhú dobu. Niektorí dokonca aj v starobe. Škoda len, že sa do štúdie nezapojili aj Slováci. Bolo by zaujímavé zistiť, ako sa darí naším mužom.

Výsledky kontroverznej štúdie mnohých prekvapia

saucydates

Ako vidíme, muži sa zďaleka nepribližujú k „vysnenému“ času, po ktorom túžia ženy. Aj Američanom predsa len chýba pár minút k dobru. Ak sa vám to zdá veľa, nie ste ďaleko od pravdy. Jedna z dávnejších štúdií preukázala, že priemerná dĺžka sexuálneho styku v USA, Veľkej Británii, Holandsku či Španielsku je len približne 5 a pol minúty. Je to málo? Oveľa horšie sú na tom tureckí muži, ktorých priemerná dĺžka sexu bola len 3 minúty a 42 sekúnd.

Ak budete mať hlavu v smútku z toho, že sa nedokážete priblížiť k ideálnym 25 minútam, nič si z toho nerobte. Možno to vôbec nie je také podstatné. Oveľa dôležitejšia je vzájomná blízkosť a pozornosť. Koniec koncov, to vám povie takmer každá žena.

Pozri aj: Niektoré plačú od bolesti či dokonca vracajú. Pornohviezda prezradila, aký je v skutočnosti sex pred kamerou

zdroj: babskeveci.sk, iflscience.com

0
Komentovať (0)