Žijú mimo Londýna, vychovávajú sami svoje deti a zverejňujú rodinné fotky. Takto porušujú protokol princ William a vojvodkyňa Kate a kráľovná s tým nič nerobí


Už je to šesť rokov, čo tvoria oficiálne manželský pár a za tento čas v kráľovskej rodine urobili poriadny prievan, prinajmenšom čo sa týka prísneho protokolu. Princ William so svojou sympatickou manželkou Kate ho totiž porušujú na dennom poriadku. A tak sa zdá, že u kráľovnej sa im to celkom slušne prepeká.

Žijú mimo Londýna

Hoci oficiálne sídlo majú v Kensingtonskom paláci, v skutočnosti takmer 90% voľného času trávia v Anmer Hall na území Sandringhamu v Norfolku, ktorý je severne od Londýna vzdialený kus cesty. Umožňuje im to viesť celkom normálny život, pretože sa tu bežne dostanú do supermarketu a nemusia riešiť ochranku na každom kroku.

2 December 2014 – Prince William and Kate are expected to welcome the Queen into their private residence of Anmer Hall in Norfolk over the Christmas period. The royal couple were given the country retreat by Her Majesty last year, and have since been renovating the 18th-century property. With the building works now complete, William and Kate are said to be eager to show the Prince's grandmother their new idyllic home. The couple are believed to have made several changes, all to ensure greater privacy for the first-time parents and their baby son Prince George. #Christmas #Christmas2014 #PrinceWilliam #DukeofCambridge #KateMiddleton #DuchessofCambridge #PrinceGeorge #QueenElizabethII #AnmerHall #SandringhamEstate #Norfolk #England #UnitedKingdom #BritishRoyalFamily #British #UK 🇬🇧Alliance: @hmarmedforces | @hmroyalairforce | @britishnobility | @thebritishnobility

A post shared by @ britishnobility on

Nevyhadzujú oblečenie

Prinajmenšom vojvodkyňa Kate je stredobodom pozornosti módnych maniakov a dizajnérov a tých neraz príjemne prekvapí tým, že si rada oblieka veci aj niekoľkokrát po sebe. Tým zásadne porušuje protokol, ktorý hovorí o tom, že členka kráľovskej rodiny by sa na verejnosti nikdy nemala opakovane ukazovať v tých istých  šatách. Kate očividne nie je vyberavá a nosenie rovnakého oblečenia nepovažuje za nič znevažujúce.

Vychovávajú svoje deti

Právo vychovávať svoje deti si Kate musela vydobiť. Ale aspoň sa jej to podarilo. Za palácovými bránami ich vychovávajú ich rodičia a len keď sú tí mimo domu na oficiálnych cestách, deti má na starosti opatrovateľka. Pokračujú tak v šľapajách princeznej Diany, ktorá takisto chcela svojich synov vychovávať sama. U svojho manžela sa nestretla s veľkým pochopením. Veď ako by aj mohla, keď on sám lepšie poznal opatrovateľky ako vlastnú matku.

Prince William, Duke of Cambridge, doting father

A post shared by Kate Middleton (@hrhtheduchessofcambridge) on

Regulérne študovali

Žiadne „domáce“ štúdia, ale diplomy získané vlastným úsilím. Aj Kate aj William študovali na jednej vysokej škole, kde sa ich láska aj začala rozvíjať. Porušili tak nepísané pravidlo, kedy sa očakáva, že následník trónu sa nebude stretávať s bežnými ľuďmi. Nuž, Williamovi takéto stretnutia očividne prospeli, inak by nestretol ženu, ktorú zbožňuje celé Anglicko. Tá svojimi sympatiami trochu polepšila na povesti aj samotnej kráľovnej, ktorá bola po smrti Diany v nemalej nemilosti.

👸🏻

A post shared by Kate Middleton (@katemiddletonphotos) on

Uverejňujú fotky rodiny

Nuž takéto veci naozaj neboli bežné ani za čias Charlesa a Diany. Napriek tomu, že čas od času  nejakú tú rodinnú fotografiu zverejnili, bol to len výsledok oficiálneho rozhodnutia. Kate a William sa neboja zverejňovať na sociálnych sieťach fotky seba a svojich detí, či návštev rôznych krajín a podujatí. To ich priblížilo bližšie k ľuďom. A za to ich milujú.

Kate nie je urodzená

Kate nie je urodzená, nepatrí k aristokratom, je len obyčajnou dievčinou, obyčajných rodičov, ktorí pracovali ako tisíce iných Britov. Williamovo rozhodnutie sa spočiatku údajne nestretlo s veľkým nadšením, pretože Kate nebola ani druhá Diana ani druhá Camilla. Obe tieto dámy mali urodzený pôvod. A tak Kate princeznou nikdy nebude. Navždy ostane „iba“ vojvodkyňou.

William leaning in for a kiss(?) 😻

A post shared by Kate Middleton (@hrhtheduchessofcambridge) on

Stretávajú sa s vodcami

Fotografie detí s Barackom Obamom boli len ukážkou toho, ako sa kráľovský pár nebojí žiť podľa vlastných predstáv. Iste, protokol treba dodržiavať, ale len odtiaľ potiaľ. Ak sú niektoré veci nezmyselné, prečo ich neporušiť?

Sú ľudskí

Bez toho, aby sme ich zbytočne velebili treba povedať, že mladý kráľovský pár je mimoriadne ľudský. Držia sa za ruky, objímajú sa, usmievajú sa a nie sú škrupulózni. Sú to ľudia z mäsa a kostí a nesnažia sa prezentovať upnutou tvárou a zašlou slávou, ako to robí kráľovná, ktorá na jej ospravedlnenie v takomto prostredí vyrastala a iná už asi nebude. Napriek prejavom lásky a dôvery ostávajú stále dôstojnými reprezentantmi koruny a na vážnosti im to nijak neuberá, práve naopak.

Páčia sa

Úprimnosť nie je všetko, čím si ľudí získali. Na rozdiel od kráľovnej a princa Phillipa, či Charlesa a Camilly sa Kate s Williamom neboja dávať svoju lásku verejne najavo. William svoju manželku rád objíme a ona sa mu nebojí darovať svoj úsmev. William a Kate sú v kráľovskej rodine ešte stále pozitívnou vlnou. Priniesli závan mladosti, modernosti a romantickej lásky. Ani sa nečudujeme, že patrioti Briti ich milujú a velebia viac ako kráľovnú.

NEWS: CONGRATS to The Duke and Duchess of Cambridge who are expecting their third child!!! Kensington Palace has just announced the news on their Twitter account! Like her last two pregnancies, Kate is suffering from hyperemesis gravidarum (a severe form of morning sickness), and she is being cared for at Kensington Palace. She will not be carrying out today's scheduled engagement. Kate is not quite at 12 weeks yet. Like her last pregnancies, she is forced to announce it earlier than usual due to her sickness preventing her from carrying out duties. She will most likely be due in April. I'm absolutely delighted for the Cambridge family!! Wishing Kate all the best for getting through this awful sickness.

A post shared by Catherine Duchess Of Cambridge (@katemidleton) on

Pozri aj: O tomto by mali vedieť všetky ženy! 22 faktov o menštruácii, o ktorých mnohé ženy nevedia. Najviac ma prekvapilo, že krv …

zdroj: babskeveci.sk (M), redbookmag.com


Komentáre

komentárov