Ako si vybrať tú správnu sukňu k typu postavy? 10 tipov, ktorým neodolá žiadna mestská dáma!

Gabriela Kinčoková Ešte viac

Práve teraz prebieha to najkrajšie a najteplejšie obdobie v roku. Sezóna šiat, sukieň a šortiek. Na svete existuje neskutočné množstvo typov sukieň. Či už sú to puzdrové sukne, rovné alebo maxi sukne. My sa pozrieme na „pencil skirt“ a teda úzku sukňu, ktorá pristane aj ženám s väčšími bokmi. Na to, čo všetko si k nej môžete obliecť a aj na to, či sa hodí práve na váš typ postavy sa pozrieme v dnešnom článku.

V mnohých obchodných reťazcoch môžete dnes nájsť rôzne kombinácie sukne a topu. Perfektne to k sebe ladí a outfit stačí doplniť len obyčajnými lodičkami a jednoduchou kabelkou. Takzvaná „pencil skirt“ alebo teda „ceruzková“ sukňa krásne zvýrazní ženskú postavu.

View this post on Instagram

Pencil skirts are an excellent basic workwear staple for every woman. • I love the subtle floral details and the satin fabric of this skirt. It makes it a bit more interesting but it keeps it quite formal and professional. To create a formal business look, I've combined it with a black blazer and white silk top. • Read the full article on innaestyle.com. Link in the BIO🔝 • • • #corporatestyle #officestyle #dresscode_fashion #businesswear #mykm #bcbgmaxazria #belgianblogger #blogeusemode #belgischeblogger #pencilskirt #dressforsuccess #helloworkwear #9to5chic #chicworkchick #styleforwork #bosstyle #fashionbloggerstyle #whattoweartowork #womeninbiz #womenwhowork #femalepreneur #womenwhodo #womenwholead #styleoftheday #outfit #styling #styleblogger #chictopia #outfitideas #whatiwore

A post shared by Innae Office Style (@innaestyle) on


„Ceruzkovú“ sukňu je možné kombinovať tiež s elegantným sakom a košeľou, ktoré tomu dodajú elegantný vzhľad a decentnosť. Pokojne môžete použiť sukňu vzorovanú, určite tým nič nepokazíte.


Tohto strihu sa nemusia báť ani ženy s krivkami. Sukňa dokonale opíše ich postavu a zvýrazní to, čo je na nich najkrajšie. Výborná kombinácia je napríklad so svetrom, ktorý dotvára k sexy sukni trochu slušnejší dojem.


V tomto prípade máte ukážku toho ako skombinovať tento typ sukne s niečím športovým ako je napríklad tričko. To dodá sukni streetový look, ktorý je v dnešnej dobe veľmi populárny. Netreba sa báť experimentovať a preto k tomu môžete zvoliť lodičky ako môžete vidieť na obrázku. Na ľavej strane je kombinácia s košeľou, ktorá je opäť formálnejšia.


Opäť dôkaz toho, že sa vôbec netreba báť túto sukňu vyskúšať ak máte napríklad väčšie boky. Treba to oživiť farbami, ktoré rozjasnia vašu postavu. Sebavedomá žena, šťastná žena!


Výborná kombinácia s týmto typom sukne je určite biela košeľa, ktorá má na konci malý uzol. Vytvára to dobrý dojem a zvýrazňuje pás a boky. V tomto prípade stačí jednoduchá kabelka a môžete ísť!


https://www.instagram.com/p/Bmq33S8BWOk/?tagged=pencilskirt

„Ceruzkovej“ sukni neprekáža, ak k nej doladíte aj voľnejší top. Stačí vytvoriť príjemnú súhru farieb a určite nič nepokazíte! Pokojne môžete tento outfit použiť na nejakej letnej párty, čo je práve teraz ešte stále aktuálne.


V dnešnej dobe je veľmi populárna kombinácia sukne a tenisiek. My sme rozhodne za! Táto kombinácia vytvorí naozaj dokonalý outfit. Už k tomu treba len nejaké pohodlné tričko alebo košeľu a máte to. Vhodná je či už do školy, práce alebo len tak na trávenie času s priateľmi.


„Pencil skirt“ môžete nájsť naozaj v rôznych tvaroch, materiáloch alebo vzoroch. Každá z vás  určite nájde to, čo hľadá. Tu môžete vidieť sukňu s vyšším pásom doladenú len jednoduchým topom a sandálkami. Takýmto outfitom by ste určite zabodovali na letných festivaloch!


Opäť úžasná kombinácia so svetrom, ktorý dodá sukni ten správny efekt! Dôležitá je aj farebná kombinácia a v tomto prípade je namieste ! Kombináciu sukne a svetra môžete určite využiť na jeseň, ktorá už pomaly prichádza. Nemáte tým čo pokaziť.

Pozri aj: 10 módnych trikov, vďaka ktorým budete vyzerať luxusne bez toho, aby ste na oblečenie museli minúť veľa peňazí

Gabriela, adme

0
Komentovať (0)