Ako ste dopadli vy? Tieto znamenia zverokruhu sa rozvádzajú najviac a toto je príčina

Lucia Mužlová Ešte viac

Manželstvo mnohí chápu ako záväzok na celý život. Nie vždy však veci vychádzajú podľa našich predstáv a dnes už sa pomerne často stáva, že spoločný život nevydrží, partneri sa odcudzia a nastáva tá menej príjemná časť a tou je rozvod. Nezabúdajte však, že každé manželstvo začína len s tými najlepšími úmyslami.

Nikde nie je napísané, ako dlho bude manželstvo trvať. Jediné náznaky môžeme nájsť práve v astrológii. Ak veríte na horoskopy, zbystrite pozornosť. Pozreli sme sa, ako sa znameniam zverokruhu darí v manželstve, ktoré sú najviac náchylné na rozvod a prečo sa to vlastne celé musí skončiť. Rebríček je zoradený od znamení, ktoré sa rozvádzajú najčastejšie po tie najšťastnejšie.

Kozorožec

Foto: pixabay.com

Toto znamenie má tak, ako každé veľa pozitívnych vlastností, ktoré sú nápomocné aj vo vzťahu. Medzi tie najlepšie patrí úprimnosť, rozvaha a inteligencia. K tým horším už patrí to, že sa viac zaujímajú o seba, než o ostatných. Taktiež majú problém s tolerovaním niektorých zlozvykov u svojich partnerov. Najlepšie je, keď sa pokúsia uvoľniť a ak sa nachádzajú v dlhodobom vzťahu, snažiť sa pochopiť individualitu svojho partnera.

Vodnár

Nezávislosť a roztržitosť. To sú dve hlavné vlastnosti, ktoré si Vodnár odnáša aj do manželského života. Ani jedna však nevedia k harmonickému a silnému zväzku. Byť partnerom tohto znamenia môže byť tak trochu vyčerpávajúce, no ak sa naučíte robiť kompromisy, zvládnete aj tie najťažšie prekážky.

Panna

Silné znamenia, ktoré sú navyše k ľuďom veľmi milé. Často sú pre partnera oporou a pomáhajú mu zdolávať aj tie najťažšie skúšky. Tiež majú tendenciu byť vo vzťahu frustrovaní a to hlavne vtedy, ak nejde všetko podľa ich predstáv. Môžu byť vernými a dobrými partnermi, ak cítia oporu na druhej strane.

Strelec

foto: pixabay

Rodení cestovatelia a prelietavci. To môže pôsobiť zábavne a dobrodružne, no vo vzťahu tieto vlastnosti môžu viesť k problémom. Strelci sú netrpezliví a chýba im akási štipka diplomacie.

Škorpión

Vášnivé znamenie, ktoré môže byť láskou vášho života. Jedinou prekážkou by mohla byť zvýšená žiarlivosť, ktorú vo vzťahu nechcete. Ak ste však čestní a milujúci, od Škorpióna môžete očakávať to isté.

Baran

Zvedavé, vášnivé a milujúce znamenie. Je to láska, ktorá môže trvať pokojne aj celý život. To, že majú veľa energie vplýva aj na ich život. Nie vždy ju totiž dokážu ovládať. Majú tendenciu stále skúšať nové veci, čo by v manželstve mohla byť prekážka. Partneri si musia nájsť tú správnu cestu k tolerancii.

Blíženci

Foto: pixabay

Tak ako mince, aj toto znamenie má dve strany. Existuje tu riziko, že Blíženci sa nechajú uniesť svojou nerozhodnosťou a príležitostnými záchvatmi zlosti, no ich dominantné vlastnosti sú ideálne na udržanie zdravého a milujúceho vzťahu. Toto znamenie dokáže byť jemné a láskavé a čo je dôležité, vždy si všetko s radosťou vydiskutuje. Kde je vôľa, tam je cesta.

Váhy

Vždy spravodlivé Váhy vyžadujú, aby s nimi partneri zaobchádzali s rešpektom a úctou. Je to akási vnútorná snaha o spravodlivosť, ktorá ich ženie dopredu. Často ich však dostáva do konfrontácií a argumenty, ktoré vytiahnu sú až vražedné. Brániť sa proti nim nedokáže ani ten najzdatnejší z nás. Doprajte im po čom túžia a zahrnú vás láskou.

Lev

Lev je známi tým, že je tvrdohlavý, silný, no svoju rodinu nadovšetko miluje. Najhlavnejšie črty ich osobnosti sú vernosť a veľkorysosť. Pre svojho partnera urobia čokoľvek a svojim blízkym vždy ukazujú, ako im na nich záleží. Problém však nastáva vtedy, ak zraníte ich city. Všetko si berú príliš osobne a preto je to niekedy beh na dlhú trať.

Rak

Empatické a lojálne znamenie, ktoré je priam stvorené pre manželstvo. Starajú sa o svojich blízkych aj o domácnosť a jediným problémom môže byť ich náladovosť a výbušnosť. Niekedy sa totiž nechajú prevalcovať emóciami, čo spätne ľutujú.

Býk

Foto: pixabay

Jedno zo znamení, na ktoré sa môžete vždy absolútne spoľahnúť. Ak ste v manželstve s Býkom, potom je veľmi pravdepodobné, že spolu prežijete šťastný a dlhý život. Sú vášniví, milujúci a uprednostňujú dôverné vzťahy. Toto všetko neplatí, ak u nich prevažuje tvrdohlavosť a bojovnosť.

Ryby

Ryby vedia, čo je to šťastné manželstvo. Majú veľmi dobrú schopnosť sa prispôsobiť, a idú s prúdom. Sú spoľahlivé a majú veľkú dávku súcitu a romantiky. Sú to úžasní partneri, ktorí oceňujú manželstvo na celý život. Vždy sú ochotní pomôcť druhým, no niekedy sa nechajú využívať a na svoju dobrotu doplácajú.

Pozri aj: Veľký NEZÁVISLÝ TEST potvrdil, čo si mnohí mysleli. Takto dopadli naše obľúbené čokoládové nátierky

Lucia M., popsugar.co.uk

0
Komentovať (0)