Ako to tá žena robí? Sympatická herečka Charlize Theron má neuveriteľných 42 rokov a prezradila 10 tajomstiev svojej krásy


Oscarovú herečku Charlize Theron nie je potrebné nijak zvlášť predstavovať. Zvodný pohľad, rozkošný úsmev a známa blond hriva sú jej poznávacím znamením už roky. Stálica filmového plátna nedávno vyrazila dych svojím najnovším filmom Atomic Blonde. Vlnu úžasu rozprúdil nielen skvelý herecký výkon ale najmä jej bezchybná postava. Ako si táto 42-ročná diva zachováva vždy mladistvý vzhľad?

#CharlizeTheron

A post shared by Charlize Theron (@charlizetheron__) on

Holywood nemá o nádherné herečky núdzu. Krásne ženy, ktoré obdivujeme vo filmoch, nám iste utkvejú v pamäti. Špeciálne nás však uchvátia, ak nejde o mladé dvadsiatničky, ale o stálice filmového plátna. Reč je o Charlize Theron, ktorá je známa už roky, a ani po štyridsiatke nestratila nič zo svojho šarmu. Najnovšie ohúrila vo filme Atomic Blonde, kde s prehľadom konkuruje aj oveľa mladším hereckým kolegyniam. Má táto herečka nejaké tajomstvo večnej krásy alebo sú to len „dobré gény“?

Málokto by o tejto zvodnej blondíne povedal, že je pôvodom Juhoafričanka a dokonca ovláda až 26 dialektov afrického jazyka. Narodila sa na farme a detstvo zasvätila tancu a baletu. Možno pre ňu boli útekom od reality, ktorá v jej mladosti nebola príliš priaznivá. Jej otec, ktorý holdoval alkoholu, nebol príliš príkladným rodičom, a keď opitý napadol matku Charlize, tá ho v sebaobrane zabila.

16 years old @charlizeafrica! #charlizetheron #davidsandison #1991

A post shared by Charlize Theron (@charlizeir) on

Budúca herečka sa tak po tomto incidente rozhodla vycestovať do Milána, kde sa snažila rozbehnúť kariéru modelky.

Už v šestnástke modelingovú súťaž vyhrala, no modelingový život ju príliš neuchvátil.

Ako 16-ročná ešte o herectve ani len nesnívala a jej čas prišiel až neskôr. Svoju prvú hereckú úlohu si vyslúžila filmom Kukuričné deti, na ktorý verejnosť zareagovala skôr kritikou ako pochvalou. Po roku 1995 sa jej herecké pôsobenie začalo rozbiehať a mnohí si ju pamätajú najmä z filmu Diablov advokát.

🎥Movie: "Devil's Advocate" 1997 #devilsadvocate #CharlizeTheron #KeanuReeves #AlPacino

A post shared by Charlize Theron (@charlizetheron__) on

Tu si v roku 1997 spolu so šarmantným Keanu Reevesom zahrali manželský pár.

🎥Movie: "Devil's Advocate" 1997 #devilsadvocate #CharlizeTheron #KeanuReeves #AlPacino

A post shared by Charlize Theron (@charlizetheron__) on

Inú tvár, na akú bola verejnosť zvyknutá, ukázala Charlize vo filme Monštrum. Herečka, ktorá bola predtým štylizovaná do úloh jemných alebo zvodných krások, teraz dokázala svoje skutočné herecké umenie v úlohe sériovej vrahyne, za čo si vyslúžila aj Oscara.

V roku 2005 sa Charlize rozhodla zmeniť svoju dlhoročnú podobu a blond kučery vymenila za tmavý odtieň vlasov. Aj keď sa našli priaznivci Charlize ako brunety, mnohí obdivovatelia boli radi, že táto zmena vznikla len z nutnosti kvôli filmovej úlohe.

Charlize je dôkazom toho, že žena môže vyzerať nesmierne žensky i zvodne aj s krátkym strihom. Pristanú jej i neposedné kučery alebo rôzne odtiene blond.

Ani pribúdajúci vek neuberá na kráse herečke, ktorá vyzerá zvodne v akomkoľvek veku.

Akékoľvek šaty jej postave veľmi pristanú a rozhodne sa nemusí hanbiť ani za odhalené nohy.

Charlize vždy vystupovala veľmi elegantne a na červenom koberci i mimo neho sa objavovala vždy perfektne upravená.

V roku 2015, keď v auguste oslávila svoje štyridsiate narodeniny, vyzerala Charlize Theron ako skutočná nežná víla. Herečka akoby vôbec nestarla.

Postavu jej môžu závidieť aj mladé dievčatá a Charlize aj po štyridsiatke dokazuje, že sa nemá za čo hanbiť. Fotenie pre rôzne katalógy má v malíčku.

🌺 #CharlizeTheron

A post shared by Charlize Theron (@charlizetheron__) on

Tí z nás, ktorí videli film Atomic Blonde s Charlize v hlavnej úlohe, môžu potvrdiť, že táto dáma je zosobnením ženskosti v akomkoľvek veku. Vo filme sa objavilo aj jej nahé telo a diváci si rozhodne nemali na čo sťažovať.

Charlize at the premiere of #AtomicBlonde on July 25 in Los Angeles #CharlizeTheron

A post shared by Charlize Theron (@charlizetheron__) on

Krátky blond zostrih, skvelá postava, zvodný úsmev a perfektný herecký výkon už len podčiarkli trendy outfity. Charlize je jednoducho bohyňa, ktorá si vie tento titul patrične obhájiť.

A new frame to the movie #AtomicBlonde #CharlizeTheron

A post shared by Charlize Theron (@charlizetheron__) on

Tajomstvo jej krásy

Ako si môžete všimnúť, herečka sa za tie roky príliš nezmenila, preto ju novinári neustále zahŕňajú otázkami o jej starostlivosti o zdravie, pleť a postavu. Charlize prezrádza, že nikdy neopustí svoj dom bez toho, aby použila krém na tvár s ochranou proti UV žiareniu. Výnimkou nie sú ani dni, keď vonku prší a je pod mrakom.

Herečka nemá žiadnu značku krémov alebo výrobkov, ktoré by preferovala. Skôr priznáva, že kozmetické výrobky zvykne meniť a striedať. Pestré má aj zloženie jedálnička, keďže sa snaží jesť zo všetkého po troške. Takto si vraj udržiava stály prísun mnohých minerálov, živín a vitamínov a jej telu nič nechýba.

#CharlizeTheron 💋

A post shared by Charlize Theron (@charlizetheron__) on

Vlasy si Charlize Theron nikdy nefénuje, pretože nechce svojím vlasom nadmerne škodiť. Von si preto vybehne aj s mokrou hlavou. Okrem pravidelného bicyklovania sa veľmi rada venuje aj joge, na ktorú nedá dopustiť už roky.

#CharlizeTheron

A post shared by Charlize Theron (@charlizetheron__) on

Ktovie, či sú to dôvody jej večnej krásy alebo má len jednoducho šťastie a jej skvelá postava a pleť sú dané geneticky. A možno je to z každého rožku trošku.

Pozri aj: Aktuálne: Moderátora Borisa Prša po kolapse previezli do nemocnice, kde bojuje o život

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), takprosto.cc


Komentáre

komentárov