AKTUÁLNE: Muž oznámil, že pred rokmi zavraždil ženu. V dome bolo nájdené telo

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: Facebook (Polícia Slovenskej republiky)

O tragédii informovali policajti len pred pár minútami. Muž oznámil, že pred rokmi zavraždil ženu, v dome sa teraz našlo telo.

Na facebookovej stránke o tom informovala Polícia Slovenskej republiky. Dnes asi pol hodinu po polnoci prišiel na Obvodné oddelenie PZ Trstice 28-ročný muž a oznámil, že pred niekoľkými rokmi zavraždil ženu. Hliadka oznámenie muža, ktorý bol zjavne pod vplyvom omamných látok, preverila.


V rodinnom dome bolo v uzatvorenom priestore pod schodiskom nájdené ľudské torzo zabalené v koberci. Totožnosť tela zatiaľ nie je známa. Na miesto bol vyslaný krajský vyšetrovateľ s tímom a v týchto chvíľach ešte stále prebieha obhliadka miesta činu. Nariadená bola pitva, polícia vykonáva všetky potrebné procesné úkony. Viac informácií polícia nemôže poskytnúť, urobíme tak, až keď to dovolí procesná situácia.

O celom prípade informovala aj TASR. V rodinnom dome v Trsticiach v okrese Dunajská Streda našla polícia v uzatvorenom priestore pod schodiskom ľudské torzo zabalené v koberci. Ako uviedla krajská policajná hovorkyňa v Trnave Martina Kredatusová, na miesto nálezu sa polícia dostavila na základe oznámenia 28-ročného miestneho muža o tom, že pred niekoľkými rokmi zavraždil ženu.

Muž bol v čase oznámenia skutočnosti pod vplyvom omamných látok, jeho slová preverila najskôr policajná hliadka. „Na miesto bol následne vyslaný krajský vyšetrovateľ s tímom a v týchto chvíľach ešte stále prebieha obhliadka miesta činu. Nariadená bola pitva, polícia vykonáva všetky potrebné procesné úkony,“ informovala Kredatusová. Totožnosť tela zatiaľ nie je známa.

 

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: