Aneta Parišková je opäť v nemocnici. Nevzdáva sa a zverejnila fotografiu s ďalšou obľúbenou moderátorkou

Foto: Instagram (aneta_pariskova_official)

Keď pred niekoľkými mesiacmi zverejnila Aneta Parišková na sociálnej sieti, že bojuje s rakovinou, ľudia zostali šokovaní. O to viac ich prekvapilo, keď všetkým dokazovala, že bez boja sa teda určite nevzdá.

Obľúbená moderátorka Aneta Parišková v máji na svojom Instagrame zverejnila, že bojuje s rakovinou. Mnohých ľudí to veľmi prekvapilo, no posielali jej veľa síl. Zdá sa však, že Aneta si vie poradiť aj sama a svoju chorobu znáša statočne a nemieni sa vzdať. Vyzerá to teda, že je priam ukážkovou pacientkou, keďže sa v júli opäť už vracala do práce.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Aneta Parišková (@aneta_pariskova_official),

Fotografia s obľúbenou moderátorkou

Najnovšie prekvapila fanúšikov novou fotografiou s ďalšou obľúbenou moderátorkou, Zlaticou Puškárovou. “Od pondelka ležím v NOÚ na 5. týždňovej chemoterapii. A dnes ma sem prišla navštíviť moja dlhoročná kamarátka Zlatica Puškárová. Poklebetili sme, zasmiali sme sa, dali si kávičku a koláčik. Hneď mám krajší deň,” napísala.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Aneta Parišková (@aneta_pariskova_official),

Dôležité je byť pozitívne naladený

Aneta svojim fanúšikom ukazuje, že je veľmi dôležité byť stále pozitívne naladený, a to napriek tomu, že život sa s vami zahráva. Bojovať s rakovinou určite nie je jednoduché, no keď sa na to človek pozerá z takého uhla ako práve Aneta, všetko sa dá zvládnuť. Na to, že sa s jej telom niečo deje, prišla vďaka svojmu otcovi. Ten ju poslal do nemocnice hneď, keď mu poslala fotografiu svojho krku.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Aneta Parišková (@aneta_pariskova_official),

“Navretá cieva na krku, niekoľkotýždňové strašné svrbenie celého tela, tlak na hrudi a v hlave, pocit škrtenia a únava. To všetko som pripisovala len extrémnemu stresu, ktorý nám priniesli tieto čudné koronačasy. Nemala som horúčky, ani žiadne hrčky, či zväčšené uzliny, ten môj lymfóm si rýchlo a zákerne narástol za hrudnou kosťou. Je ich veľa druhov. Ten moj sviniar sa volá B-NHL v. s. typu DLBCL – Primárny mediastinálny lymfóm. Dávajte na seba pozor a buďte zdraví.”

Ostáva len dúfať, že sa Anete bude naďalej dariť a úspešne rakovinu porazí.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: