Aneta Parišková naďalej bojuje s rakovinou. Po transfúzii však zverejnila smutnú správu

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (aneta_pariskova_official)

Začiatkom mája Aneta Parišková oznámila svojim fanúšikom zdrvujúcu správu. Bojuje s rakovinou. Napriek tomu, že jej mnohí ľudia posielali množstvo pozitívnej energie, ona sama bola príkladom toho, ako sa má človek, ktorý takto trpí, brániť.

So všetkými ľuďmi, ktorí ju sledujú na Instagrame, sa pravidelne delí o radosti, ale aj starosti svojho života. Úprimne hovorí o tom, ako sa s rakovinou vyrovnáva, ale aj o tom, čo práve prežíva. Mnohých ľudí veľmi zasiahlo, keď zdieľala fotografiu, kde jej jej manžel musel oholiť hlavu v dôsledku chemoterapie, ale napríklad aj motivovala mnohých ďalších ľudí, keď nastúpila do práce. Teraz sa však so svojimi sledovateľmi podelila so smutnou správou.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Aneta Parišková (@aneta_pariskova_official),

Urobila to naposledy

“Osud sa s nami dokáže všelijako zahrať… 6 rokov som bola ambasádorkou darcovstva krvi pre Červený kríž a nadšenou darkyňou krvi, naposledy 14.2.2020. No situácia sa otočila a dnes som ako onkohematologická pacientka prvýkrát dostala transfúziu. Je mi veľmi ľúto, že už krv nikdy nebudem mocť darovať. Ak ju môžete darovať vy, prosím, urobte to. Pacientov, ktorí krv potrebujú je veľa. A vám to dá krásny pocit, že ste niekomu pomohli, či dokonca zachránili život. Ďakujem,” napísala.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Aneta Parišková (@aneta_pariskova_official),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Aneta Parišková (@aneta_pariskova_official),

Krásne komentáre

Napriek tomu, že obľúbená moderátorka vyjadrila značný smútok nad tým, že už nebude môcť darovať krv, nakoniec sa dočkala množstva pozitívnych ohlasov a komentárov s tým, že nič nie je dôležitejšie, aby sa vyliečila a teraz vlastne môže prijímať to, čo sama darovala. Celkovo má Aneta stále viac a viac pozitívnych ohlasov a ľudia sa jej snažia napísať krásne a povzbudzujúce slová, ktoré moderátorku určite potešili. Aneta Parišková bojuje s nádorom za hrudnou kosťou, ktorý sa volá B-NHL v. s. typu DLBCL, primárny mediastinálny lymfóm.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: