Aneta Parišková po boji s rakovinou urobila veľký krok. Odsťahovala sa zo Slovenska, a to nie je všetko

Foto: Instagram (aneta_pariskova_official)

Aneta Parišková patrí medzi najobľúbenejšie moderátorky na Slovensku. Popularita sa jej ešte zvýšila potom, ako začala fanúšikom úprimne rozprávať o svojej ceste s rakovinou.

Mnohým ľuďom ukazovala úžasný prístup ku všetkému, čo rakovina predstavuje. Na sociálnych sieťach úprimne rozprávala o liečbe, bolesti, ale aj o tom, ako zistila, že s jej zdravím niečo nie je v poriadku. Taktiež jej ľudia veľmi fandili, keď sa brátila do práce, teda na obrazovky televízie.

Už je aj zaočkovaná

Najnovšie však zverejnila fotografiu, ktorá mnohých zaujala. Informovala na nej, že odišla na Floridu a dokonca je už aj zaočkovaná. “Florida už očkuje proti kovidu 19 všetkých svojich dospelých obyvateľov, ktorí majú záujem. A tak som už zaočkovaná aj ja. Vybrala som si vakcínu od Johnson &Johnson. Očkovanie tu zabezpečujú nielen zdravotníci, ale napríklad aj vojaci. Tí po zaočkovaní dokonca ponúkajú fotografické služby. Aj so správnym zarámovaním,” napísala.

Odišla za manželom

Portál Čas.sk informoval o tom, že 47-ročná Aneta spolu so svojimi synmi odišla za svojím manželom, ktorý v Amerike pracuje. Práve jej boj s rakovinou ju priviedol k tomu, že odíde do USA. Na Floride chce prísť na iné myšlienky, viac sa hýbať a venovať sa svojím deťom. Vraví, že chce jednoducho žiť a to isté chce dopriať aj svojím deťom, ktoré chodia do školy v USA, ale zároveň si robia úlohy aj pre slovenskú školu.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: