Aneta Parišková s rakovinou bojuje statočne. Vlasy jej pomohol ostrihať manžel

Foto: Instagram (aneta_pariskova_official)

Obľúbená moderátorka Aneta Parišková len nedávno prostredníctvom sociálnych sietí oznámila, že má rakovinu. Urobila to tak, že zverejnila fotografiu z nemocnice.

„V NOÚ som prvou chemoterapiou začala svoj dlhý a náročný boj s rakovinou. Lekárom, sestrám a sanitárkam z kliniky onkohematológie ďakujem za profesionálny a ľudský prístup a perfektnú starostlivosť. Všetkým dobrým a prajným ľuďom ďakujem za modlitby a podporu,“ napísala na svojom Instagrame.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aneta Parišková (@aneta_pariskova_official),

Oznámila, že má rakovinu

Ľudia jej ku fotografii samozrejme začali písať nádherné komentáre a vo všeobecnosti 46-ročnej moderátorke priali veľa síl a pozitívnej energie. Matka troch synov patrila medzi popredné tváre televízie JOJ a o jej obľúbenosti hovorí aj fakt, že niekoľkokrát získala cenu OTO. Nedávno zverejnila fotografiu svojho manžela pred nemocnicou. Ten sa len nedávno vrátil zo Spojených štátov amerických a keďže ho nepustili dovnútra, mával jej aspoň spred vchodu nemocnice.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aneta Parišková (@aneta_pariskova_official),

Pridala fotografiu bez vlasov

Jej posledná fotografia však ľudí zasiahla asi najviac. Tak už to prišlo. “Dva týžne od začiatku chemoterapie mi začali vypadávať celé chumáče vlasov. A tak sa naša kuchyňa zmenila na kaderníctvo,” napísala na Instagrame a zverejnila fotografiu, na ktorej má oholenú hlavu. Zdá sa však, že to berie s humorom, spolu s manželom si z toho urobili žarty, keď mala oholenú len polku hlavy. “Pred úplným vystrihaním sme ešte skúsili punkerský štýl.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aneta Parišková (@aneta_pariskova_official),

Mnohých ľudí veľmi zaskočilo, keď obľúbená moderátorka oznámila, že má rakovinu, avšak zdá sa, že zvláda všetko statočne a oporou sú jej manžel, ale aj deti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aneta Parišková (@aneta_pariskova_official),

Na Instagrame taktiež aj zverejnila fotografiu, ktorá jej pravdepodobne zachránila život. “Táto fotka nie je pekná ani veselá a predsa si ju zrejme zarámujem, lebo mi asi zachránila život. Keď ju v noci zbadal moj otec, zavolal mi z Košíc, aby som si okamžite zavolala záchranku, lebo mi ide o život… Ďakujem ti, ocko. Navretá cieva na krku, niekoľkotýždňové strašné svrbenie celého tela, tlak na hrudi a v hlave, pocit škrtenia a únava. To všetko som pripisovala len extrémnemu stresu, ktorý nám priniesli tieto čudné koronačasy. Nemala som horúčky, ani žiadne hrčky, či zvačšené uzliny, ten moj lymfóm si rýchlo a zákerne narástol za hrudnou kosťou. Je ich veľa druhov. Ten moj sviniar sa volá B-NHL v. s. typu DLBCL – Primárny mediastinálny lymfóm. Dávajte na seba pozor a buďte zdraví.”

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: