Aneta Parišková sa konečne dočkala. Pre svojich fanúšikov má len tie najlepšie správy

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (aneta_pariskova_official)

Začiatkom mája Aneta Parišková oznámila svojim fanúšikom zdrvujúcu správu. Bojuje s rakovinou. Napriek tomu, že jej mnohí ľudia posielali množstvo pozitívnej energie, ona sama bola príkladom toho, ako sa má človek, ktorý takto trpí, brániť.

Teraz sa zdá, že po zlých správach, ktoré dostala po transfúzii krvi a smútku, ktorý prežívala z toho, že už sama nebude môcť darovať krv, sa konečne dočkala dobrých správ. Informovala o tom na svojom Instagrame.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aneta Parišková (@aneta_pariskova_official),

Chemoterapia sa skončila

“Dokopy 45 dní som od apríla preležala v nemocnici… Vďaka skvelej starostlivosti lekárov, sestričiek, sanitárov a pani upratovačky Ivetky som si aj v nemocničnej izbe dokázala udržať psychickú pohodu a dobrú náladu. Tá mladá dáma na fotke je moja ošetrujúca lekárka počas hospitalizácie, MUDr. Barbora Kašperová. Je nielen profesionálna a múdra, ale aj veľmi ľudská. Stihli sme sa rozprávať nielen o chorobe, ale aj o všeličom inom a veľa sme sa nasmiali. Ďakujem. Intenzívna chemoterapia sa pre mňa skončila, aj jej vedľajšie účinky sa podarilo zvládnuť. Čo bude ďalej, uvidíme… Zatiaľ sa budem snažiť len NORMÁLNE ŽIŤ.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aneta Parišková (@aneta_pariskova_official),

Držia jej palce

Mnohí fanúšikovia, ale aj kolegovia či známe osobnosti, jej pod príspevok písali, že jej veľmi držia palce, aby sa jej darilo a aby bola konečne zdravá. Minulý týždeň zverejnila fotografiu, na ktorej hovorila o transfúzii krvi a o tom, aké je dôležité darovať krv, keď máte tú možnosť.

Smutná správa

“Osud sa s nami dokáže všelijako zahrať… 6 rokov som bola ambasádorkou darcovstva krvi pre Červený kríž a nadšenou darkyňou krvi, naposledy 14.2.2020. No situácia sa otočila a dnes som ako onkohematologická pacientka prvýkrát dostala transfúziu. Je mi veľmi ľúto, že už krv nikdy nebudem mocť darovať. Ak ju môžete darovať vy, prosím, urobte to. Pacientov, ktorí krv potrebujú je veľa. A vám to dá krásny pocit, že ste niekomu pomohli, či dokonca zachránili život. Ďakujem,” napísala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aneta Parišková (@aneta_pariskova_official),

Mnohí ľudia držia obľúbenej moderátorke Anete Pariškovej palce, posielajú jej pozitívne správy, ale aj myšlienky a veria tomu, že sa jej podarí uzdraviť sa.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: