Aneta Parišková uviedla veci na pravú mieru. Úprimné slová, ktoré sa dotkli mnohých fanúšikov

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (aneta_pariskova_official)

Keď Aneta Parišková na Instagrame zverejnila fotografiu, že odišla zo Slovenska, mnohí ľudia si začali myslieť, že je to už natrvalo.

Teraz sa však rozhodla veci uviesť na pravú mieru. Preto na svojom Instagrame uverejnila fotografiu a pridala aj niekoľko silných slov, ktoré sa dotkli mnohých fanúšikov. “Ktosi rozšíril fámu, že som sa odsťahovala zo Slovenska na Floridu… Tak som si povedala, že sa k tomu predsa len vyjadrím. Viete, medzi dvoma kontinentami fungujeme s manželom odkedy sa poznáme, keďže Mirko takmer 30 rokov žije a pracuje v USA a žijú tam aj jeho dcéry Lilka a Lejka. Vždy teda budeme fungovať aj v USA. Akurát sme sa vrámci USA rozhodli presťahovať sa z Kalifornie na Floridu…”

Silný vzťah k Slovensku

Zároveň však máme obaja silný vzťah k Slovensku. Mirko rešpektuje, že tu mám prácu, ktorá ma veľmi baví, škôlku, ktorá je mojou srdcovou záležitosťou a veľa ďalších silných vazieb… Teraz sme prvýkrát počas školského roka zobrali do USA aj chlapcov. Som veľmi rada, že sme sa takto rozhodli… Ja som nabrala stratenú energiu a dala som sa zaočkovať a chlapci naberajú skúsenosti, intenzivne sa učia angličtinu a veľa, veľa športujú.

Odbehla si na Slovensko

Áno, teraz som na chvíľu odbehla na Slovensko. A Mirko zostal s chalanmi na Floride. (Aj minulý rok bol s chlapcami sám a staral sa o nich, keď som celé týždne preležala v nemocnici.) Teraz sa však o mňa moji chalani boja menej. Vedia, že na Slovensku teraz absolvujem vyšetrenia, veľa vecí vybavim, popritom s radosťou odvysielam Noviny v JOJke. (Zvlášť, keď už pomaličky prichádzajú aj dobré správy)

No a popritom sa každý deň 2-3 hodiny učíím online s mojimi chalanmi. Je ťažká doba, mnohi ľudia sú veľmi frustrovaní a vďaka tomu aj neprajní či agresívni… Preto si zvlášť v tejto dobe veľmi vážim každé milé slovo, ktoré ste mi napísali, každý prejav pochopenia a prajnosti. Ďakujem, priatelia. Nech sa vám všetkým darí.”

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: