Aneta Parišková všetkých prekvapila. Boj s rakovinou ešte nevyhrala, no napriek tomu sa vracia do práce

Foto: Instagram (aneta_pariskova_official)

Keď obľúbená moderátorka Aneta Parišková zverejnila na sociálnej sieti, že bojuje s rakovinou, mnohých ľudí tým naozaj veľmi prekvapila. Ľudia jej vo veľkom písali krásne komentáre a držali jej palce.

Moderátorka televízie JOJ však ľuďom ukazovala, že s rakovinou bojuje statočne a že sa snaží udržať si pozitívny prístup a myslenie, a to aj napriek tomu, že čoskoro po chemoterapii prišla o vlasy. Napriek tomu zverejnila sériu vtipných fotografií spolu so svojím manželom, ktorý je jej v týchto chvíľach veľkou oporou. Aneta sa snaží žiť čo najviac normálne, je pozitívne naladená a hoci to nie je jednoduché, svojim fanúšikom ukazuje prístup, o ktorý by sa mali snažiť všetci pacienti, ktorých zastihla táto ťažká choroba.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aneta Parišková (@aneta_pariskova_official),

Výlety a život naplno

Pre mnohých ľudí je určite veľkou inšpiráciou aj to, že sa snaží nesedieť doma, ale chodí so svojou rodinou na výlety a robí všetko preto, aby zažívala normálny život. „Moji štyria chalani ma dnes zobrali na výlet. Chceli vidieť, kde je možné byť naraz v troch štátoch, teda na Slovensku, v Maďarsku a v Rakúsku. Bolo skvelé byť vonku a mať aspoň na chvíľu pocit, že zase žijem normálne,“ napísala na Instagrame.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aneta Parišková (@aneta_pariskova_official),

Opäť na obrazovkách

Najnovšie však všetkých opäť prekvapila, keď sa opäť objavila na obrazovkách televízie JOJ. „Po 11 týždňoch opäť v práci. Stretnutie s mojou JOJkárskou rodinou a divákmi ma nesmierne potešilo. Túto psychoterapiu si môžem dopriať len pár dní v mesiaci, keďže som závislá od počtu bielych krviniek a pokynov Doc. MUDr. Drgoňu, ktorý ma lieči. Ale som vďačná aj za tých málo dní. Ďakujem.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aneta Parišková (@aneta_pariskova_official),

Vďaka skvelému a zodpovednému prístupu si môže Aneta dopriať niekoľko hodín v práci, kedy môže mať opäť aspoň na chvíľu pocit, že jej život sa vracia do normálnych koľají. Mnohí ľudia tvrdia, že je to práve psychika a stres, čo priebeh celej choroby do značnej miery zhoršuje, takže je skutočne inšpiratívne, ako sa populárna moderátorka správa a určite tým inšpiruje mnohých ľudí, ktorí si práve prechádzajú niečím podobným.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: