Angelina Jolie prvýkrát prehovorila o vzťahu s Bradom: Bolo to ťažké, ale snažila som sa zo všetkých síl. Myslela som si, že toto náš vzťah zachráni…

Monizz Ešte viac

Hviezdny pár Angelina Jolie a Brad Pitt mútia vody aj dosť dlhú dobu potom, ako ohlásili rozvodové konanie. Ich vzťah podľa Angeliny poriadne škrípal už dva roky dozadu a v tom čase to vôbec nebol len začiatok.

https://www.instagram.com/p/BbtYv1LBRtQ/?taken-by=brangelinaofficial

Dva roky manželstva, šesť detí a neuveriteľne dlhá doba profesionálnej spolupráce. Toto všetko mali dvaja ľudia, ktorí boli považovaní za ukážkový hollywoodsky pár. Okrem srdcervúcich adopcií detí z rozvojových krajín a narodenia niekoľkých vlastných detí sa Angelina a Brad stretli na jednej vlnovej dĺžke aj ako ľudia. No zdá sa, že nie na dlho. Angelina Jolie pre DailyMail priznala, že obdobie pred rozchodom bolo mimoriadne ťažké a vzťah sa snažila so všetkých síl zachrániť. Márne.

https://www.instagram.com/p/Bb2LDuJhPGE/?taken-by=brangelinaofficial

Skúšala to aj prácou

Rozvod ohlásili v roku 2016 a potom nasledovali nekonečné ťahanice ohľadom starostlivosti o deti. Angelina nechcela o tom, že by deti boli s Bradom, ani počuť. Vzťah sa však snažila zachrániť ešte dávno predtým, a to spoločnou prácou. Škrabance v ich pohnutom vzťahu mala zaceliť spoločná filmovačka. Snímka Pri mori bola údajne presne o tom, čím si vo vzťahu prechádzali oni. Angelina podľa vlastných slov len naivne verila, že vyhrotené situácie, ktoré prežíval manželský pár vo filme, Brada nakopnú a budú mať vplyv na to, aby si vyriešili veci aj v ich skutočnom, nielen fiktívnom manželstve. Nestalo sa tak.

https://www.instagram.com/p/BbCy8ROhhZk/?taken-by=brangelinaofficial

„Pracovali sme spolu a bola to dobrá spolupráca… Chcela som, aby sme spravili niečo spoločne… Myslela som si, že to bude dobrá cesta pre našu komunikáciu,“ povedala Angelina. Manželská kríza sa vyhrotila až tak, že to rok na to celkom zabalili a obidvoch rozchod zlomil. Na premiére filmu sa ešte tvárili ako šťastný pár, no prinajmenšom všetci z filmového štábu vedeli, že čosi nie je v poriadku.

View this post on Instagram

😍😍

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) on

Angelina priznala, že veci sa po nakrútení filmu ešte zhoršili a namiesto toho, aby sa ním v manželstve inšpirovali, spustila sa lavína ešte horšia ako doposiaľ. Paradoxne teda účinok filmu, v ktorý Angelina verila, nemal žiaden zmysel. Práve naopak. Nezhody chceli manželia riešiť v súkromí a takisto aj samotný rozvod. Ani to sa im však nepodarilo, pretože o tom, že najsledovanejší a v podstate aj najmilovanejší hollywoodsky pár má problémy, vedel už prakticky celý svet. A možno to veci ešte viac pokazilo. V prípade takýchto osobností je však zrejme veľmi ťažké udržať v tajnosti vec takú závažnú, akou je rozchod.

https://www.instagram.com/p/Ba9tjwKB7Pe/?taken-by=brangelinaofficial

Pozri aj: Verejnosť je pobúrená tým, že speváčka Pink vychováva svoju dcéru bezpohlavne. Vraj sa cíti ako chlapec s dvomi vrkočmi

zdroj: babskeveci.sk (M), redbookmag.com

0
Komentovať (0)